SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kitly-Dziennik treningowy /65/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83400

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
Witam wszystkich wrzucę fotki z dziś i podam linki w których są inne moje zdjęcia z przed 3 miesięcy. Od razu dodam że trenuję 3 miesiące i 8 dni ~~ w przybliżeniu. Pozostał jeszcze miesiąc (robiłe łatwy PLAN MAWASHIEGO).


Jakoś w połowie okresu ćwiczeń czyli 1.5 miesiąca przystąpiłem do diety na mase i wcinałem według niej 3 tygodnie.

Jestem zadowolony z efektów (może i dla was ich nie ma) ale ja je widzę. Lepsze to niż nic -wstawiłem ponieważ dużo osób pytało się o efektywność treningu.

Przepraszam ,że tak chaotycznie napisane i ,że słaba jakość zdjęć -szczególnie tego z plecami ,chciałem zrobić inne ale nie wiem czemu strasznie bolały mnie plecy aż się zwijałem ;/ i nie dałem rady.




(Stare foty https://www.sfd.pl/Jestem_za_chudy.-t745527.html
https://www.sfd.pl/Paski_na_brzuchu._-t747867.html)

TU JUŻ NOWE Z DZIŚ:







Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 17:02:13

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 17:02:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
Nastraszyliście biednego człowieka tylko, do lekarza wybiorę się ale na razie planów co i kiedy nie mam. Co fotka to jest inaczej, ja te fotki robię od skosu, telefon krzywo a ja się pod niego dostosowuję, jedna nogą na dywanie jedna na ziemi. Zrobiłem teraz fotkę na maksymalnym luzie , to niby wszystko jest prosto, nic się w oczy nie rzuca, łopatka i czworoboczny wydaje mi się ,że wszystko symetrycznie. Przecież wiadomo, że chcę jak najbardziej spiąć np. najszersze których może nie mam ale próbuję i się wyginam. No ale dzięki

Nawet sobie nie myślę, że teraz miałbym przestać trenować a na pewno byłby to cios poniżej pasa bo co ja bym wtedy robił..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
a jakieś pytanie w zwiazku z tym?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
Czy wy widzicie efekty ?Czy jest sens dalej robić plan wg Mawashiego "TRUDNY" po zakończeniu "ŁATWEGO" ? I sorry za tego painta.

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 18:47:51

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 18:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
ale ty robisz plan dla początkujących wersje łatwiejszą ? Jeśli tak to polecam ci przejście na trudniejszą bo warto, sam się przekonałem :)

a co do pytania o efekty to tak jakby klata ci się plepszyła choć tutaj masz zdjęcie z innej perspektywy z innym oświetleniem, a jak wiadomo rola oświetlenia i cienia ma znaczącą role w fotkach.

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2011-11-08 18:56:12

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
Właśnie tu jest problem po pierwsze - skończę najpierw ten łatwy a później albo trudny albo FBW tylko nie wiem co lepsze. Wiem że skończę trenować 30 listopada. Później chciałem cały grudzień przerwy i po świętach zakupić więcej ciężarów co zaowocowało by w efektach.

+ Tutaj mam jeszcze fotkę z początku.

http://imageshack.us/photo/my-images/12/14082011v.jpg/



Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 19:10:15

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 19:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1301
"Jestem zadowolony z efektów (może i dla was ich nie ma) ale ja je widzę. Lepsze to niż nic -wstawiłem ponieważ dużo osób pytało się o efektywność treningu."
Czy wy widzicie efekty ?Czy jest sens dalej robić plan wg Mawashiego "TRUDNY" po zakończeniu "ŁATWEGO" ?
Jak ty jesteś zadowolony z efektów to rób dalej, ale kompletnie nie mam pojęcia po co zakładałeś ten temat, skoro co chwilę piszesz co innego.
Poszło chociaż z 2kg wagi do przodu?

Zmieniony przez - Mortristan w dniu 2011-11-08 20:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1301
"Jestem zadowolony z efektów (może i dla was ich nie ma) ale ja je widzę. Lepsze to niż nic -wstawiłem ponieważ dużo osób pytało się o efektywność treningu."
Czy wy widzicie efekty ?Czy jest sens dalej robić plan wg Mawashiego "TRUDNY" po zakończeniu "ŁATWEGO" ?
Jak ty jesteś zadowolony z efektów to rób dalej, ale kompletnie nie mam pojęcia po co zakładałeś ten temat, raz piszesz że widzisz efekty, dla nas ich może nie być, później się jednak pytasz czy mi je widzimy. Celem założenia tego tematu było jakieś pochwalenie się tego co wyszło? Btw poszło chociaż z 2kg wagi do przodu?


sry za double posta.

Zmieniony przez - Mortristan w dniu 2011-11-08 20:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
z 66 na 68,5.

Już wyjaśniam QUEBLO pytał gdzie jakiekolwiek pytanie ,więc o coś zapytałem ;) Niczym się nie chwalę i tak już od tematu ,polecacie te zastawy z allegro np 45kg?


GrubyAnton - masz jakieś zdjęcia przed i po ? Czy jesteś jeszcze w trakcie ćwiczeń?

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 20:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1301
No waga idzie do przodu, jest okej :) Zależy jakie zestawy, jak bitumiki to lepiej kupować prosto z hopsportu bo wychodzi niecałe 3zł za kg, zaś jak żeliwo to chyba lepiej używanych poszukać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
Np. Coś takiego mam w planach kupić bo przecież nie będę robić nadal tym marnym hantlem 12kg... czas na namysł mam do 3 stycznia ;)

http://allegro.pl/zestaw-sztanga-promax-50-kg-gryf-182-stal-hantle-i1913685401.html

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2011-11-08 21:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
coś widać że poszło. Klata zapewne na pompie robiona ale chyba nie oczekiwałes że po 3 miechach będziesz wyglądał jak grecki Bóg

Jak już kończysz plan to nie rób aż tak długiej przerwy,miesiac to za długo zdecydowanie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

proszę o rade

Następny temat

Czy poprawnie wykonuję ?

WHEY premium