SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kinesiotaping usuwanie taśm

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Witam i proszę o poradę. Odklejałem plastry po kilku dniach nieatety nie zbyt zgodnie z instrukcją- czyli z dołu do góry i raczej bez wyczucia-efekt to drażliwa w dotyku skóra przedramienia co strasznie przeszkadza przy masowaniu kontuzjowanej ręki.
Jak / czym radzić sobie z tymi dolegliwościami?
Dodam że nie mam żadnego zaczerwienienia

Jeśli komuś chciałoby się odpowiedzieć będę wdzięczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A jak masz niby je odklejać, jak chcesz mozesz je dobrze wodą ciepłą namoczyć powinien klej bardziej podatny na odklejane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Normalnie się odkleja nie ma co też jakiś wielkich filozofii tworzyć przy prostych rzeczach , masz wrażliwość po pewnie pociągnąłeś zbyt mocno , przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
No odkleja się podobno z włosem...
A wrażliwość skóry mam 5dzień stąd pytanie czy znacie jakieś środki pomagające w takich przypadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Są specjalne spraye które rzekomo mają ułatwiać zdjęcie aplikacji dla mnie to już trochę wymyślanie może problem nie jest ze zdjęciem taśmy co nieprawidłową trofiką tkanek w czym masz problem że tejpa stosujesz na daną okolicę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak masz spore owłosienie to wiadoma sprawa że zawsze tw włosy będzie ciągnęło bez względu na to czy z włosem czy pod włos, jak napisałem spróbuj dobrze namoczyć


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-11-18 23:30:41

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
BPL-G
Są specjalne spraye które rzekomo mają ułatwiać zdjęcie aplikacji dla mnie to już trochę wymyślanie może problem nie jest ze zdjęciem taśmy co nieprawidłową trofiką tkanek w czym masz problem że tejpa stosujesz na daną okolicę ?


Problemów się namnożyło... łokieć tenisisty, golfisty, przesilenie trójgłowego a na to wszystko podejrzenie zespołu ciesni nadgarstka...

Brałem NPZL roticox - reakcje skórne m in drazliwosc to jedno z działań niepożądanych. Odstawiłam zobaczymy..

Dzięki za zaintereaowanie BPL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli prawdopodobnie problem jest bardziej złożony ponieważ objawy dotyczą praktycznie całej kończyny górnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szycie łąkotki i rekonstrukcja acl pomocy

Następny temat

Stan kręgosłupa

WHEY premium