SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka szybkich pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
Siema. Jakiś miesiąc temu pisałem w tym dziale że ważę 100 kg i mam 14 lat. Dziś ważę 89 kg jednak mam parę pytań.
1.Czy 20 g tłuszczu na dzień to dużo, ile powinienem go spożywac?
2.Czy 50 g węgli na dzień to dużo, ile powinienem go spożywac?
3 Ile białka na dzień powinienem spożywac ?
Proszę o w miarę szybkie odpowiedzi? TNX

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4474
1. za malo
2.za malo
3.z 2-3g/kg

tluszczy daj z gram na kg masy ciala, a wegli ze 2 g

na redukcji oczywiscie bo wnioskuje ze o to ci chodzi, ale w tym wieku lepiej nie liczyc po prostu zywic sie zdrowo i stosowac sie do 10 wskazowek odzywiania

Zmieniony przez - Milej w dniu 2009-02-11 16:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
węglowodanów mogą być duże ilości byle nie były by to węglowodany proste a tłuszczy też może być więcej byle były to nienasycone czyli np. w rybie ;p

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
Jezu jak zrzuciles 11 kg w miesiąc???

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz 14 lat i nie powinieneś stosować drastycznych diet, bo sobie krzywdę zrobisz.
Zastosuj się jedynie do tego https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html i zacznij uprawiać jakiś sport. Te 11kg w miesiąc to fatalny wynik. Coś takiego osiąga się na bardzo drastycznych i mega niezdrowych dietach. Później kilogramy wracają a organizm wypłaca premię w postaci dziesięciu dodatkowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
zwiększ wysiłek fizyczny i pamietaj,żeby się nie zrazić jeśli ubytek masy ciała nagle się zatrzyma. Mając 100kg na początku chudnie się dużo. Optymalnie byłoby gubić 0,7kg na tydzień. Max. 1kg. I nie powinno byc to za sprawą drastycznej diety,suplementacji, lecz własciwej aktywności fizycznej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta co poprawy

Następny temat

Dieta Redukcyjna

WHEY premium