SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan zielonego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
1. Jesli mamy dzienne zaptrzebowanie na bialko 180g, to czy mozemy spozyc je w jednym posilku?
2. Czy liczac bialka w diecie wliczamy rowniez bialka roslinne czy tylko zwierzece?
3. Czy nadmiar bialka, moze zamienic sie w tkanke tlusczowa, bo zawsze myslalem ze organizm nie ma magazynu na bilka i ze jego nadmiar wydalal z kalem.
4. Czy tluszcze nasycone tez wliczamy do bilansu tlusczy? Czy moze maja one byc tylko nienasycone?
5. Czy wazna jest kalorycznosc diety, np, mam do spozycia 120g wegli, 140 bialek i 70 tlusczy, zalozmy ze spozylem tyle gram ile potrzebowalem, ale kcal przekraczaly moje dzienne zapotrzebowanie, czy w takiej sytuacji rowniez bedzie gromadzic sie tkanka tlusczowa?

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1454
1.rozdziel rownomiernie na 5-6 posilkow
2.tylko zwierzece ale dodatek roslinnego pomaga
3.nie-masz problem redukujesz weglowodany i tluszcz
4.wliczamy jedne i drugie
5.kazdego dnia potrzebujesz inna ilosc kalorii,tycie to przejadanie sie przez dlugi okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 w jakim celu to chcesz zrobić?
2 tak profil aminokwasowy się uzupełnia zwłaszcza jak odpowiednio komponujesz posiłki
3 teoretycznie tak jedank nie ma to niż wspólnego ze zdrowiem
4 tak
5 podaj lepiej ile ważysz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
Sympa mozesz troche mi jasniej nakreslic punkt 2? A co do punktu 4 to czy wogole tluszcze nasycone sa nam wogole do czegosc potrzebne? To jak wreszcie jest z tym bialkiem, od zawsze myslalem ze bialka nie moga byc magazynowane w organizmie a tym bardziej zamieniane w tluszcz, a tu prosze natknelem sie na takie zdanie Na zakończenie trzeba dodać , że nadmiar białka podobnie jak węglowodanów może być po prostu zamieniony na tkanke tłuszczową. link do tematu https://www.sfd.pl/Wstęp_do_odżywiania-t50408.html A co do punktu 1 to chcialem z ciekawosci dowiedziec, bo gdzies mi sie o uszy obilo, ze jezeli czlowiek ma np zaptrzebowanie 180g, to zakladajac ze spozywa on 6 posilkow, w jednym moze spozyc max 30, bo reszta i tak zostanie wydalona, wiec chcialem sie dowiedziec czy to mit. ad 5, waze 76 kg, mam zapotrzebowanie 2100 kcal, bialka 167 g wegli tyle samo, a tluszczy 96g no i zalozmy ze dostarcze tyle ile potrzeba, ale kalorycznosc diety bedzie z nadwyzka 700kcal, czy w tym momencie bedzie odkladac sie tkanka tluszczowa?

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
W 2. chodzi o to, że roślinne są niepełnowartościowe, czyli mają niepełny profil aminokwasowy.

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
No ok, ale wogole potrzebne sa one w naszej diecie, czy moze potrzebujemy tylko zwierzecych?

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
takie i takie są potrzebne

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
A mozesz mi jeszcze sympa odpowiedziec na te pytanka (patrz post wyzej) Nie ukrywam ze bylbym ci bardzo wdzieczny

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
ODSWIEZAM

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
W tłuszczach musi być zachowana proporcja więc są potrzebne. Z nich płynie energia. Białka się nie magazynuje. Zostaje wydalone. Z tym 30g to na pewno mit. Możesz przyswoić o wiele więcej. Jeżeli dostarczysz btw ile trzeba to jak ma się kcal nie zgadzać?(może nieznacznie)no chyba, że twoje proteiny będą pochodzić z bardzo tłustego mięsa, a węgle z ziemniaków albo makaronu pszennego. Odpowiedziałem za kolegę, bo widzę, że go niema. Jak wróci to niech załata dziury z mojej wypowiedzi

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3713
Wielkie dzieki pakr man, o takie cos mi chodzilo, dalbym ci soga, ale nie mam abona, przyjmij moje podziekowania ;)

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta INTERNATOWA,SZYBKIEJ POMOCY!

Następny temat

dieta na mase do oceny

WHEY premium