SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3487
Witam.

Po ostatnim cyklu zostalo mi jakies 200g mono z vitalmaxa, i niedawno dostałem puchę 200g mono z universala. Nie bedzie zadnych przeciwwskazań jesli je połącze?

Planowalbym do tego dokupic jack3d + aakg, i tutaj kolejne pyanie - jakie aakg polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24899
mozesz laczyc jak juz przerwe zrobiles
jack3da nie moge ci polecic bo nic o tobie nie wiem,wklej wypelniona ankiete dzialu i napisz mi co juz brales ze stackow to ci chetnie pomoge;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3487
Chodzi o polecenie jakiegos dobrego aakg, gdyz z tym stycznosci jeszcze nie mialem, natomiast jacka juz testowalem i jestem z niego calkiem zadowolony ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24899
http://www.sfd.pl/sklep/Blastex_AAKG_Forte-opis26641.html
skoro wiesz wszystko o jack3d to spoko;)
dt 5g mono rano,przed treningiem jakc3d i bcaa po treningu 5g mono
dnt 5g mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu^^
Dziekuje za rozpisanie, ale dobrze wiem jak mam dawkować crea i jacka, nie jestem za to pewny jesli chodzi o aakg, wg ulotki jechać? No i jeszcze moglbys napisac swoje zdanie - czy jest to warte swojej ceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
na pewno poprawia komfort treningu,przyjemniej sie cwiczy
4kaps bedzie malo,z 6-8 musisz dac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czyli te 2x dziennie po 8 capsow, czy tylko przed trenem?
Hmm zastanawiam sie jeszcze czy kupic to, czy moze nitrobolon..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
tylko przed trenem
jack3d lepszy od nitro;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13346 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52465
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chodzi o to co zaproponowal cnotliwy. Dobra bardzo dziekuje za pomoc ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAkie suple ?

Następny temat

CM3+ NITROBOLON II

Whey vit