SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan, kregoslup - tomografia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Witam, dzisiaj odebralem wyniki z tomografi komputerowej, odcinka lędźwiowego, poniewaz od dluzszego czasu bol byl i pogarszalo sie z dnia na dzien.

od dobrych kilku lat skolioza "leczona" o ile mozna to tak nazwac, pozostawila nadal po sobie slady- mniejsza z tym za stary jestem aby cos z tym juz zrobic, lordoza ledzwiowa, no i podejrzenie pekniecia kregu ledzwiowego, podejrzenia dyskopati ledzwiowej i takie tam pie.rdoly w ostatnich dniach slyszalem, a na tomografi wyszlo tyle co napisalem tu:


"Poziome ustawienie kości krzyżowej z przewężeniem od tyłu szczeliny międzykręgowej L5-S1" oraz że tam otwory korzeniowe symetryczne, bez cech patologicznych....


wiec odrazu szukam w necie co z tym mozna zrobic, czy ktos tutaj mial z tym problemy i co mu poradzono ale niestety nie wiele tutaj bylo na ten temat, do ortopedy zapisany jestem no ale niestety poczekam kilka dobrych miesiecy zanim dojdzie do mnie kolejka, a czasu ucieka, i cos by sie pzydalo z tym zrobic jak najszybciej stracone treningi, czy nie zrobione na 100% swoich mozliwosci z dnia na dzien dobijaja , a bol czasem daje tak daje popalic ze nie da sie ruszyc z lozka ani nic zrobic.


wiec co konkretnie mozna by bylo w tej sytuacji zrobic?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
Ja na twoim miejscu udałbym sie do Fizjoteraputy a nie do ortpopedy oni moim zdaniem nie sa odpowiednimi osobami od kregosłupów. Ale to moje zdanie.
Dowiedz sie czy jest w twojej miejscowości fizjo specjalista od terapii manulanej.
I udaj sie do niego. trust me on cie poprowadzi lepiej niz ortopeda.
Niestety twojego schorzenia nie znam wiec nie wypowiem sie na ten temat.Ale radze soe udać do fizjo. Zdrowia zycze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik = twardziel

Następny temat

Zęby reagują niemal na wszystko

WHEY premium