SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań początkującego odnośnie diety i ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

20

Waga

88

Wzrost

194

Cel treningowy

Ogólna poprawa budowy ciała

Staż treningowy na siłowni

rok

Uprawiane inne sporty

Karate, siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

aktualnie brak

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Witam,
bardzo prosiłbym o kilka porad odnośnie treningu i żywienia. Mianowicie od października zamierzam rozpocząć treningi w domu na sprzęcie do ćwiczeń m.in : hantle, sztanga, drążek. Moim głównym celem jest ogólna poprawa sylwetki, aktualnie zamierzam zbić trochę wagi i pozbyć się pozimowego lekkiego brzuszka.
1. Jakie ćwiczenia radzilibyście mi aby przez te 2 miesiące zgubić trochę zbędnej wagi i przygotować organizm do konkretnego treningu na sprzęcie (niestety w tej kwestii jestem nieco ograniczony ,ponieważ jestem marynarzem i nie mam często dobrych warunków do ćwiczeń) ?
2. Jakich produktów wystrzegać się przez ten czas ? chodzi mi o tzw nabijacze kalorii ?
3. Czym mogę zastąpić bieganie ( pytam ,ponieważ mam problemy ze stawami skokowymi)
3. Czy od października dobrym połączeniem będzie intensywny trening na sprzęcie i dieta Dukana ?
4. Jak rozplanować sobie trening przez te 2 miesiące ? skupić się na treningu interwałowym + np A6W ? czy tylko interwały ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
1. Dieta + aeroby (jak nie możesz biegać to rowerek)
2. Ułóż sobie dietę pod siebie, wtedy będziesz jadł zdrowo i w odpowiednich proporcjach
3. Rowerek, bieżnia
4. Dieta dukana to syf. Dietę układa się indywidualnie.
5. Popatrz jak ludzie w tym dziale układaja treningi, przypatrz się i sam postaraj sie ułożyć trening pod siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUSH/PULL PO PRZERWIE -sogi

Następny temat

Split Gora/Dol ocena

WHEY premium