SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań o suplementacje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Cześć, mam do Was kilka pytań na temat suplementów, mam nadzieję ze pomożecie.
1)która z tych dwóch odżywek białkowych bezie lepszą formą rano po przebudzeniu oraz zaraz po treningu(która z nich szybciej się przyswoi)?Hi-Tec Nutrition - Whey C-6 czy Trec - Isolate 100?

2)czy mogę brać Trec - TYROSINE np. jedna kapsułkę rano a dwie przed wieczornym treningiem (sportów walki)?

3)Czy tyrozyna to dobry preparat na pobudzenie i koncentrację ( tak na początek ponieważ wracam po kontuzji i te treningi rozkręcam powoli) jeśli nie to co polecacie (do 60 zł)?

4)Co będzie lepsze na regeneracje BCAA(np. Olimp) czy Re-Con Muscle Pharm'a ?

5)Jeszcze mam takie dodatkowe pytanie by nie zakładać dodatkowych tematów.Czy przy stosowaniu Iron Horse high kick można się do niego przyzwyczaić i odczuwać w późniejszym okresie mniejsze korzyści oraz czy trzeba robić od niego przerwę?

Dodam że, mam 17 lat(w listopadzie 18), trenuję sporty walki(zapasy, SF, Boks, MMA) do tego będzie siłownia 2-3 x w tyg.Ogólnie chodzi o to bym dobrze się zregenerował i dostarczał tych składników odżywczych poprawnie.Odżywiam się z zasadami jakie tutaj wyczytałem.Nie trzymam diety wyliczanej do grama, ale jem te rzeczy jakie powinny znaleźć się w diecie.Jem tak by nie czuć głodu dość często.Masa stoi w miejscu i chcę by tak zostało.Rozpisałem się ale chcę by to było przejrzyście napisane.Mam nadzieję że, jakiś głupich pytań nie zadałem, ale jeśli tak to i tak proszę na nie odpowiedzieć.Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
1. isolate
2. tak
3. na koncentracje tak, na pobudzenie nie
4. obojetne
5. tak mozna, wtedy przerwa i powinien dzialac znowu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Dzięki wielkie za odpowiedź :) dałem soga ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rano pobudka, gainer i potem trening ?

Następny temat

Stacker RUSH

WHEY premium