SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań o plan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 649
Pjona wszystkim na dzień dobry !:D
Zaczął się wrzesień i w końcu jest dostęp do siłowni w pełni dyspozycyjny :D I mam pytanie jak połączyć trening (ankieta niżej), bo mam kilka pytań, są w celu ułożenia planu, aby był lepszy na masę. Już udało mi się zwiększyć przez sierpień ( waga z 65 na 70 ) tkanki tłuszczowej dużo się nie odłożyło dzięki treningom w piłkę.
1) Jak rozdzielić klatę ? Bo pasowało by robić:
* wyciskanie na płaskiej + górna i dolna + rozpiętki
Ale 4 ćwiczenia na klatę na jednej sesji treningowej to jest za dużo. I tu się rodzi pytanie jak to rozdzielić ?
2) Lepiej jest połączyć klatę z tricepsem czy bicepsem ?
3) Barki lepiej łączyć z plecami czy nogami ?

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 70

Wzrost : 181

Cel treningowy : masa, masa, lekko rzeźba

Staż treningowy na siłowni : rok

Uprawiane inne sporty : piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia szkolna, podstawowy sprzęt jest

Dieta : budżet nie pozwala mi na dietę, lecz nawyki żywieniowe zmieniłem, więcej jem posiłków w których jest więcej białko, ww

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak, lecz planuje bliżej zimy coś w stylu gainera, może białko

Ostatnio przerabiany plan: f

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
przysiad: 80 x5
wyciskanie na ławce płaskiej: 75 x2

Życie się p******i jak dziwka !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Na wstępie proponuje zapoznać się z podstawami z zakresu treningu i odżywiania.
Z ankiety wynika,że Twoja wiedza jest nikła.
Czytaj tematy podwieszone - korzystaj z gotowych planów.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower Stacjonarny a masa mięsniowa

Następny temat

trening fbw - dobry?

WHEY premium