SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Witam chciałbym zacząć ćwiczyć w domowych warunkach mam 16 lat 185cm wzrostu waga 60kg i chciałbym spytać czy zestaw z allegro jest dobry ? http://allegro.pl/markowy-zestaw-promax-50-kg-sztanga-i-hantle-ln-i2615190490.html ? , i możecie podać jakieś stronki z instrukcjami jak wykonywać ćwiczenia ławeczka niestety odpada , a nie wiem jakie są inne ćwiczenia na klatę po prostu proszę o pomoc budżet jakim dysponuję to 200 max 250 ale to z wysyłką . Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź .
Pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Popytaj znajomych, czy nie mają czegoś opchnąć. A dopiero potem kieruj się na allegro. Napisz na Fejsbuku, że chcesz kupić coś. Ja jak napisze, zawsze się coś znajdzie.

Co do treningu, poczytaj tematy podwieszone, tam masz wszystko czego potrzeba. Spokojnie w domu, ze sztanga i hantlami, można przećwiczyć każda partię mięśniową bardzo porządnie.

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Nie tam właśnie znajomi nie mają a ogólnie taki zestawik nie jest chyba zły a 50 kg na początek to i pewnie tak za dużo ale już niech będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To jest właśnie bardzo mało. Progres na samym początku jest niesamowity. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Progres na samym początku jest niesamowity. ;p - nie skumałem tego ;p , to jak twoim zdaniem mogę zamawiać jak już będzie trochę więcej siły to się zmieni lub kupi więcej obciążeń , i z tego co wiem to na razie żadnych odżywek na sam początek tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Szybko się dokłada obciążenia. Te 50kg, to Ci może na miesiąc starczy, max na dwa, jak jesteś super wysuszony.

Białko możesz kupić, do uzupełniania braków w diecie. Ale nic dobrej michy nie zastąpi, a Ty się musisz za nią wziąć. Chudzina jesteś. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Nie no nie przesadzajmy że taki chudy ogólnie to zamówię ten zestawik za parę dni ;P , a trochę też na siłce w szkole ćwiczę , tylko lipa żałuję że u mnie nie można ławeczki mieć nie ma takiej opcji ;/ , ale cóż czytam wszystko dla początkujących ćwiczenia itp :) to w razie co jak będę czegoś potrzebował dam znać :D , możesz jakieś stronki dać z ćwiczeniami w sensie obrazki lub coś ; P i ogólnie dzięki za szybkie odp . Pozdro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cała potrzebna wiedza, tutaj na forum. W podwieszonych i wyszukiwarce. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metoda Lafaya - Let's Train!

Następny temat

3 razy w tygodniu - rzeżba i redukcja

WHEY premium