SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
Cześć chciałbym zmienić trochę swoją sylwetkę, mianowicie trochę masy nabrać ale kierować się sylwetką fitt.
Co wybrać białko(whey) czy mass up (activ lab/mutant mass)a może coś innego ?
(kreatyny nie chcę brać)
Nie mogę nabrać masy szczególnie na klacie,jestem ekto.
I mięśnie klatki są nie równe da rade coś z tym zrobić ?
Kilka zdj. żeby było widać co dobrać :)
Sorry za napisy na zdj ale musiałem zmniejszyć rozmiar.
Dzięki !














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak z dietą stoisz bo tu jest główny problem tego czy masa będzie "czysta", i tego co dokupić ( ewentualnie )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
Brak diety narazie ,ale mogę coś z tym zrobić a chciałbym właśnie coś z odżywek kupić do 200zł/ miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To najpierw ustal diete pozniej bedziesz wiedział czego Ci brakuje czy białka czy węglowodanów bo teraz to na ślepo strzelasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
A co sądzisz o bicepsach bo są one przy przyczepach od strony klatki trochę takie "płaskie" da się to jakoś zaokrąglić? i jeszcze klaatka czy da się to wyrównać ,czy jak masy trochę dojdzie to się zakryje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Właśnie bice jak nabierzesz masy będziesz miał fajne ze " szczytem"

Klatke masz genetycznie tak zbudowaną, dokładaj mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
A z klatą jeśli dołożę masy trochę bd tonej widoczne czy jak ? tobie też się to tak w oczy rzuca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie przejmuj się tym tylko ćwicz i jedz Nie rzuca się w oczy, gdybyś mnie o to nie spytał to bym nie zauważył.

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2014-03-01 11:59:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
Da radę z mojej sylwetki zrobić coś na styl Marc fitta / zyzza? ( o zyzzie pewnie słyszałeś)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Kolego ale to nie ten dział i tak już Ci odp na dużo pytań. Dział "Trening dla początkujących" tam chłopaki Ci pomogą kompleksowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
Okey ,to dzięki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany treningowe

Następny temat

Jaki FBW

WHEY premium