SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Witam, mam kilka pytań (pewnie dla Was banalnych lecz dla mnie bardzo istotnych) mianowicie:

-Co jeść przed siłownią?
-Czy bieganie miedzy dniami treningowymi nie wpłynie źle na rozbudowę masy mięśniowej?
-Słyszałem ze banany dobrze jeść po siłowni (szybka dawka węglowodanów)ale też i przed siłownia (zastrzyk energii) tak więc przed i po czy tylko po?
-Jak w dni między treningowe powinien wyglądać rozkład posiłków?
-Czy niewielka ilość miodu do twarogu(na noc) wpłynie negatywnie?


Mam wrażenie jakbym chciał jeszcze zadać kilka pytań ale nie pamiętam jakich, więc pewnie przyjdą wraz z odpowiedziami :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Normalny posiłek, dużo węglowodanów, po tak samo.
2. Nie, chyba, że szykujesz się na konkurs Mr Olympia
3. Po siłowni może być, chociaż białko jest priorytetem, nie węlowodany.
4. Obojętne
5. Nie, ale nie musisz jeść twarogu na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Twaróg podobno długo się trawi i świetnie dostarcza organizmowi białko w nocy. Oczywiście po siłowni duża dawka białka, banan tylko jako szybka dawka węgli po treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Twaróg podobno długo się trawi i świetnie dostarcza organizmowi białko w nocy. Oczywiście po siłowni duża dawka białka, banan tylko jako szybka dawka węgli po treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Możesz jeść twaróg na noc, jak lubisz. Lecz nie ma żadnej różnicy czy zjesz kurczaka, jajecznicę czy twaróg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314
Mam jeszcze jedno pytanko, co jeść w dni nie treningowe? to samo co w dni treningowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę

Następny temat

fbw plan treningowy

WHEY premium