SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
To jest moja rozpiska:
Poniedziałek: Plecy, triceps
Środa: Klata, Biceps, przedramiona
Piątek: Nogi, barki
A teraz pytania:
Czy moge wykonywać ćwiczenia barków i nóg na jednym treningu?? Jeżeli tak to czy najpierw mam ćwiczyć barki, czy nogi?? Przy treningu pleców chce wykonywać MC, ćwiczyć go na końcu czy na początku? Prosze o wasze sugestie pozdro

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
wg mnie MC na końcu treningu pleców.

Co do łączenia...niedawno przeczytałem art Michaila chyba, w którym była sugestia, by nie robić nóg i barków na jedenj sesji treningowej, gdyż są to partie zbyt odległe od siebie (kwesia krwioobiegu). Z drugiej jednak strony na siłowni widuje klientów robiących najpierw nogi potem barki. Ja osobiście dl lepszej jakości ćwiczeń rozbiłbym barki i nogi na 2 osobne sesje treningowe. Do barków wtedy bym dorzucił przedramiona.

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Może ktoś jeszcze się wypowie...problem z tym ze moge trenować tylko 3x w tygodniu, więc może ktoś poda mi jakąś inną sprawdzoną rozpiskę na te 3 dni lub link.

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
To jeszcze raz ja. Tutaj możesz znaleźć kilkadziesiąt różnych planów za free: http://www.trener24.pl/ wybierasz podstawowe informacje o Twoich potrzebach i serwis wyszukuje odpowiadjące Twoim wymagaiom plany. To serwis Michaila, więc nie ma lipy Powodzenia.

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Dzia

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Wpierw nogi, potem barki. Nogi są większe i lepiej je styrać na początku, jak masz siłę.
Ja MC w splicie miałem jako drugie ćwiczenie na plecy, po podciąganiu. Ale jak coś to dałbym na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja także MC miałem jako drugie ćwiczenie i też po podciąganiu na drążku I nie narzekam, wręcz przeciwnie pozytywna zmiana jak dla mnie. Kiedyś także próbowałem ćwiczyć go z nogami ale odradzam, nie wspominam tego miło

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w przed i po

Następny temat

progresja czy nie ?

WHEY premium