SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
1. Można nie przytyć na masie lub nieznacznie przytyć, chodzi mi o zamienienie tłuszczu na masę przy bieganiu.
2. 5 miesięcy masy i 5 miesięcy rzeźby przy niezłej diecie i treningach wystarczy mniej więcej, aby mięśnie się stawały widoczne?
3. Np. jeśli teraz biorę 40kg to jest możliwość wzięcia po treningu (5 miesięcy masa) np. 65kg, albo jeśli biorę 65kg to jest możliwość wzięcia po treningu 90kg. Wiem, że to zależy od mojego talentu, ale piszę tak mniej więcej, aby być zorientowany.
4. Pięciomiesięczny trening rzeźby da mi jakąś siłę?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 69

Wzrost: 172

Cel treningowy: Masa, potem rzeźba

Staż treningowy na słowni: Brak

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna i inne po trochu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga, hantle, a potem ławka+modlitewnik

Dieta: Na razie brak

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
Robię jednak póki co bez diety. Sam trening, jednak za dużo czasu zajmie mi to całe przygotowywanie dań itd. Myślę, że spróbuję może za jakiś czas, może za rok. Póki co zobaczę jak z moimi treningami, a potem... Mam nadzieję, że wiele na tym nie stracę. Będę jednak starał się trzymać 10 wskazówek żywieniowych, oczywiste jest jednak, że nie zawsze, ale np. postaram się rano jeść płatki owsiane z mlekiem, chleb razowy, jajek więcej, serek wiejski itd. :) W sumie wszystko to co lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
1.nie da sie zamienić tłuszcz na mase...
2.Raczej tak.
3.na co bierzesz? na nogi?
4.raczej nie, treningu na rzeźbe nie ma.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
1. Kurczę, a ile mogę przytyć po takim masowaniu 5miesięcznym?
3. Dałem przykład na klatę, akurat ja biorę 55kg niestety, ale chcę się poprawić. Ile mogę wziąć orientacyjnie?
4. Wszędzie praktycznie chodzi mi o klatę jeśli tak pisałem. Trening na rzeźbę - to chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej. Generalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
1. Tego nikt nie jest Ci w stanie powiedzieć, to zależy od twojego organizmu, odżywiania, zaangażowania.
2.Tego też Ci nie powiemy! Siła przyjdzie z masa, nie zawracaj sobie głowy tym. Lub odstąp od płaskiej na miesiąć i potem do niej powróć jak siłą nie bedzie szła(zamiennik dipsy)
4.Jak powiedziałem trening na rzeźbe nie istnieje od tego decyduje dieta. Tłuszcza spala sie równomiernie z całego ciała.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Na pierwsz pytanie bym się nie zgodził z odpowiedzią spaitera, na początku można nabrać masy mięśniowej tracąc fat i tracąc na wadze ale sylwetka i wygląd mięśni poprawia się ale czym większy staz tym trudniej.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
Właśnie o to mi chodziło z 1 pytaniem, to co Viren napisał. Z kumplem ostatnio gadałem i mi właśnie mówił, że trochę głupio będzie wyglądało jak będę brał 2kg na klatę, a sylwetka wyrzeźbiona jak u kulturysty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Viren

ok wal śmiało

Nie popatrzyłem na staż ale masz racje. Głównie chodziło mi o ten urywek jednak chyba za bardzo wziołem to na poważnie
"chodzi mi o zamienienie tłuszczu na masę przy bieganiu"

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
To super, ale muszę generalnie dużo ćwiczyć, aby udało się to zrealizować, to znaczy odżywiać się do masy, ale generalnie aeroby i tego typu sprawy? a więc dużo się ruszać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ten urywek i tak jest źle ujęty trochę bo tłuszcz to też masa - tłuszczowa

Wszystko zależy od diety, zacznij się zdrowo odżywiać i ćwicz 2-3x w tygodniu jakimś prostym FBW, dodaj do tego jakieś sporty ogolnorozwojowe tylko piłka,kosz,pływanie itp. i powinno być ok.



Pzdro




Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-11 19:57:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1052
Od diety tylko, a nie ruchu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W szczególności od odzywiania, ruch tez jest wazny ale jeśli nie będziesz się zdrowo odzywiał mało ci to da, na poczaku wszsytko idzie - bez diety i przy najdurniejszym planie treningowym ale po jakimś czasie efektów nie będzie.


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-11 20:00:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase poprawcie błędy

Następny temat

Plan dla ektomorfika na mase do oceny/Dieta jest/ank.tez./

WHEY premium