SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Witam ćwiczę już od dłuższego czasu na sucho (raz tylko był monohydrat), a przecież na sucho nawet trawa nie rośnie dlatego postanowiłem się wspomóc stackiem kreatynowym.
Dieta oczywiście jest (jakbym jej nie miał nie śmiał bym pisać) i teraz mam zastój chyba 78kg i coś nie ciągnie dlatego myślę żeby zainwestować w nitrobolona.
Co lepiej wziąć monohydrat czy stack kreatynowy ?
chodzi o przyrost masy mięśniowej.
Czy do cyklu lepiej dodać posiłek jakiś do diety czy zainwestować w gainera ?

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
iceman20 dzial odzywianie sie klania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Kłania się najpierw pytanie, Co lepiej wziąć monohydrat czy stack kreatynowy ?

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
mono, stacki zostaw sobie na pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
A dlaczego, bo tak na prawdę nie wiem co można osiągnąć dzięki stackom ? chyba tylko pompe podczas treningu...

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
nie tylko, zalezy jaki stack, ale to takze matrix kreatyny. na poczatek zwykle mono wystarczy. pozniej zaczyna sie zabawa w kazdy cm obwodu i trzeba innymi bodzcami organizm pobudzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6028
Na początku zwykłe mono wystarcza. Stacki zostaw na pozniej jak już będzie słabo na Mono szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
"ale to takze matrix kreatyny" Matrix ;>

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy na redukcji

Następny temat

Cykl proszę o pomoc

WHEY premium