SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka miesiecy plecy miesnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Witam gdzie moge sie spytac lub dac do oceny moje plecy po kilku miesiacach treningu? jak nie w tym temacie to przepraszam. Cwicze co 2dni 3serie po 10pompek i 3 serie z hantlem po 10powtorzen.Wiem ze malo ale nie mam ppmyslu na inne cwiczenia. Nie zalezy mi na bardzo szybkim wzroscie miesni powoli je buduje. Daje moje plecy i bicki do oceny tylko nie smiejcie sie :) ppzdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
3 serie pompek i 3 serie z hantlami (domyslam sie ze 3 serie na biceps) wiec czego spodziewasz sie po swoich plecach ? od czego mialy urosnac ? skoro zalozyles juz tutaj temat to wklej zdjecia zeby nie robic jeszcze wiekszego smietnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3593
Pompkami się nie rozbudujesz. Przerzucaj dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Macie fotke pleców i bicepsów

PS: co drugi dzień na biceps hantel 10kg wystarczy 3 serie po 12 12 10?




Zmieniony przez - nieznanykox w dniu 2014-12-12 18:46:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Pleców brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
No brak , ale bardziej mi chodzi o bicepsy. Poradzicie jakieś cwiczenia na plecy i bicki? Mam do dyspozycji hantel 10kg i nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
nieznanykox
Witam gdzie moge sie spytac lub dac do oceny moje plecy po kilku miesiacach treningu?

moze sie zdecydujesz, albo najlepiej zacznij od przeczytania podwieszonych tematow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Masakra mam problem podniesc bantla 10kg 10razy myszevpo 8obie podnosic do tejcpory podnosil 5g beZ problemu.Na samym hantluvwyrobie sobie bicepsy?co sadziciebo bickach ze zdjecia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3593
Musisz rozbudować te swoje mięśnie na normalnej siłowni, bo obiektywnie rzecz ujmując nie ma co oceniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Czyli co z hantelm 10kg nie ma szans rozbudować bicepsa? Muszę się zapisać na siłownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1522
........oczywiście, że musisz. lub dokupić do tego swojego hantla jeszcze drugiego takiego, sztangę, 100kg(co najmniej) obciążenia, ławeczkę, stojaki, i kilka gryfów. Łatwiej będzie zapisać się na siłownię, tym swoim hantelkiem NIC nie zbudujesz, pomijając fakt że trenowanie samego bicepsu jest.... zostawię to bez komentarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trening w domu

Następny temat

Lekka pomoc w powrocie na siłownie

WHEY premium