SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka fotek

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648


witam ćwicze ponad rok ale tak ciezko to całe 12 miechów mam kilka fotek do oceny wiem ze chudo ale wiecie jak ciezko ektomorfikowi jest nabrac na masie :) zaczynałem od 26 cm w rece - teraz 35,5
w klatce 90 - 107
pas 70
udo - zaczynam dopiero cwiczyć nogi

trening i dieta :) PODSTAWA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
ZMIEŃ TROSZKE TRENING A NAPEWNO CIĘ RUSZY MOŻE: KLATKA-TRICEPS, PLECY-BICEPS, BARKI-KAPTUR, NOGI. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648


2

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648


3

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648


4

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648


5

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3982
nie jest zle moim zdaniem, sam jestem ekto to wiem ze masa po prostu nie idzie do przodu, a nie mam ochoty na 8 posilkow dziennie Troche masy by sie jedank przydalo, plecy odstaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4516
nie jest źle ..
ekto łączmy sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
przynajmniej nie oszukujesz podajac wymiary bo tu widac... Jest OK:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7815
Ładnie, mi się podoba, widać że masa idzie, ale jeszcze musisz dużo dorzucić, conajmniej z 15 kg. Ale dobra dieta, regularne treningi potrafią czynić cuda Powodzenia i wytrwałości życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
mi sie podoba ale masy dorzuc jeszcze sog

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
fajnie jak na rok, widac ze sumiennie cwiczyles ...

mi sie jednak nie podobaja takie sylwetki ... za mocna rzezba jak dla mnie :P

za kilkanascie kg powinno byc duzo ciekawiej :)
pozdro

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktualna Forma

Następny temat

Sylwetka do oceny

WHEY premium