SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka ćwiczeń ktorych(chyba) jeszcze nie było ;-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7199
mialem tak miedzy 9 a 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
nie zdązyłem edytowac...

zajrzyjcie tutaj https://www.sfd.pl/temat262696/ 

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Czy tym pierwszym cwiczeniem mozna zastapic pompki na poreczach?? Bo nie wiem czy dobrze przeczytalem ale jak dobrze to ten ruch wydaje mi sie troche podobny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Paszczak generalnie ruch podobny, ale ja bym zostal przy pompkach na poręczach...wieczorem jeszcze kilka cwiczen wrzuce

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Nie mam poreczy . I szukam jakiegos cwiczenia zastepczego bo musze nadgonic dol klaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
poręcze mozesz zastąpic krzeselkami ja za siura (moze 13 lat mialem ) tak cwiczylem, krzeslo zastepowalo mi modlitewnik,a z 2 mialem poręcze...

A tak na marginesie:
pisalem ze dzis dam cos nowego, nie dam- jestem po ok godzinie biegania (przesadzilem dzis z jedzeniem ) i ledwo sie na nogach trzymam



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-05-01 21:41:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Co to za mięsień?

WHEY premium