SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij'n'Marchewka / Ventura (pods. 18)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200


Jeszcze mi tak nisko szczena nigdy nie opadła

Jesteś zayebista

Ps podglądałam Cię od początku po cichutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Mnóstwo mięśni i separacja nawet jest, ekstra, gratki.Kiedy zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
Cóż mogę wpisać po tych wszytskich "ochach" i "achach" ??? Potwierdzić tylko, to wszystko prawda. GRatuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Dziewczyny już wszystko napisały. Wyglądasz pięknie. Gratulacje

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
O jaaaa... Tak nieśmiało powiem, że Twój dziennik był moim ulubionym, podglądałam go codziennie i z każdym dniem mój podziw dla Twojej konsekwencji, samozaparcia i dyscypliny był coraz większy. Efekty są niesamowite. Tak jak dziewczyny - na początku chciałam powiedzieć, że to, to i to, wygląda najlepiej, ale kurcze, mija kilka sekund i człowiek myśli, że nie da się wybrać, bo całość jest NIESAMOWITA. Na początku najbardziej rozwaliły mnie na łopatki Twoje mięśnie dwugłowe ud i brzuch - poezja. Szał ciał i w ogóle . Ogromne, ogromne gratulacje. Jesteś przepiękną kobietą.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Nie dodam nic więcej, dziewczyny wszystko Ci wygarnęły


Kawał (mięcha!) i dobrej roboty

Tyłek i brzuch wołają o pomstę

Super przemiana!
Szacunek za pracę i geniusz trenerski

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ven ,jejku oczy mi wyszły, albo weszły do monitora piękna zmiana a resztę napiszę krótko,bo mi się to spodobało : "Ty wiesz"

Jestem pod wielkim wrażeniem mądrości i doświadczenia Obliques
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
już na początku było zaj**iście, więc teraz to już nie wiadomo co napisać, szczena opada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Ventura, GRATULACJE!!!
Solidna robota i efekt końcowy wart poświęcenia się reżimowi treningowo-dietetycznemu. Jest baaaaardzo sportowo ale tez kobieco
Barki, tyłek, brzuch - cud, mjut i maleny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wydęte mieśnie brzucha

Następny temat

Monika - walka o lepsze jutro

WHEY premium