SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kierwoca TIR'a a rzeźba

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. Mam 23 lata, 175cm. i 78kg. Od niedawna (od 4 miesięcy) jestem kierowcą ciężarówki. Od poniedziałku do piątku jestem cały czas w trasie więc ćwiczenia na specjalistycznym sprzęcie nie wchodzą w grę. ;/ Od dziecka uprawiałem amatorsko różne sporty, głównie piłka nożna i tenis ziemny. Ćwiczyłem też troche mięśnie brzucha (A6W) Odkąd siadłem "za kółko" forma poleciała na łeb na szyję, a z "nie najgorszej" figury zaczyna pojawiać się coraz większy brzuszek. I o to mnie najbardziej boli ;/ Więc moje pytanie brzmi: jak w tym wypadku mam zachować dawny wygląd? chodzi mi głównie o brzuch i klatke. Po prostu idąc na plaże nie chce mieć sie czego wstydzić, a w najlepszym przypadku mieć sie nawet czym pochwalić ;P Nie chodzi mi o trening siłowy, bo tyle siły co mam w pełni mi wystarcza :) Z powodu miejsca pracy do dyspozycji mam tylko gniotek, hantle z regulowanym obciążeniem, niedawno zainwestowałem też w rolki żeby mieć troche więcej ruchu oraz pas (podobno wyszczuplający). Co do diety to też jest problem bo wiadomo że mam jedynie możliwość stołowania sie w przydrożnych barach i supermarketach. A więc ma ktoś jakieś porady??? Jak sie odżywiać i jak ćwiczyć na danym sprzęcie (ewentualnie jaki sprzęt niewielkich rozmiarów mógłbym dokupić) aby wyrzeźbić ciałko. Dodam jeszcze że może nieregularnie ale godzinke czasu dziennie powinienem znaleźć, czasem moze więcej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kettelball'e kup. I z nimi zainteresuj się jakimiś treningiem.
Świetna sprawa do utrzymania "plażowej" sylwetki.
Ostatecznie może jakiś trening crossfit, zaczyna być modny ostatnio :P
Wpisz sobie w google, crossfit i kettelball. Sam wybierzesz co lepsze dla Ciebie. Krótkie i intensywne treningi :)
W sumie można połączyć kettle i crossfit.

Pozdrawiam,
Venc1LQ>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Zamiast drogich kettebell mozna kupic sztangielke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kiedyś były drogie. Teraz są już w normalnych cenach. A ćwiczenie z kettlami, jest dużo wygodniejsze od hantli.
A już na pewno, nie są drogie dla osób które same się utrzymują. Dla ucznia gimnazujm, to może byłby duży wydatek.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-04-23 22:24:46

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
160zl za kettla 20kg "z twardego PVC oraz ciężkiego cementu", a zeliwne hantle 2x10 130zl. patrzac na pozniejsza progresja lepiej wychodzi sie na hantlach, a cwiczy sie dobrze, a przynajmniej ja nie narzekam.
Nie wiemy jakie autor ma zarobki i nie powinno Nas to obchodzic, ja pisze o najtanszym rozwiazaniu, autor zadecyduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co 20kg?
Wystarczy 16 - żeliwna - 108zł (tylko nie wiem czy to jest wygodne)

Sztangielkę ma... Wyraźnie napisał.

Pyta jakie są opcje, to każdy może coś zaproponować - nic nie było o ograniczeniach cenowych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Skoro sztangielke ma to jest ok. Dla niektorych wygdne, dla innych moze nie, ja pisze z wlasnego "doswiadczenia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To Ty się interesujesz jego zarobkami, nie ja.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Wiesz lepiej ode mnie czym sie interesuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
"Nie wiemy jakie autor ma zarobki i nie powinno Nas to obchodzic"
Mnie to zupełnie nie interesuj, więc z tego łatwo wywnioskować, że Ciebie tak.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z powodu miejsca pracy do dyspozycji mam tylko gniotek, hantle z regulowanym obciążeniem, niedawno zainwestowałem też w rolki żeby mieć troche więcej ruchu oraz pas (podobno wyszczuplający). Co do diety to też jest problem bo wiadomo że mam jedynie możliwość stołowania sie w przydrożnych barach i supermarketach. A więc ma ktoś jakieś porady??? Jak sie odżywiać i jak ćwiczyć na danym sprzęcie (ewentualnie jaki sprzęt niewielkich rozmiarów mógłbym dokupić) aby wyrzeźbić ciałko.

Więc zaproponowałem :)

Sztangielka czy kettlebell - dla utrzymania formy, a dla zrobienia bicka - to już temat na inną dyskusję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny zestaw ćwiczeń - co polecacie?

Następny temat

Opuszczenie jednego dnia treningu

WHEY premium