SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy zacząć trenować boks ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Mam 16 lat, 180cm wzrostu, 76kg ważę. Chciał bym zacząć trenować boks, już trenowałem wcześniej rok, teraz chodzę na siłownie. Moje pytanie to czy warto w tym wieku zacząć trenowanie boksu, jeśli tak to czy mam szanse na osiągnięcie czegoś w tej dyscyplinie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Zadajesz pytania jakbyś dzwonił do wróżki w tv. Masz dobre warunki fizyczne. Zacząć najlepiej jak najwcześniej 12-13 lat, ale nikt nie powiedział że jak zaczniesz w wieku 16 lat to nic nie osiągniesz. Pójdziesz na trening to zobaczysz jak Ci idzie i czy w ogole Ci sie podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
Niektórzy zawodnicy zaczynali późno i odnosili wielkie sukcesy, nie marnuj więc czasu i idź na trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Ciężki sport i ciężko sie dopchać do czegoś większego....

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
Powiedz mi gdzie w dzisiejszym świecie łatwo do czegoś dojść? Trzeba próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Wiem też próbuje ziomek ;d ale ostatnio słyszałem że złota rękawica wisły to tam wszyscy po znajomościach walczyli ;s Tak samo gołota to gangsterka jakaś

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w mieście jest jedna sekcja boksera ale nie ma tam nikt większych sukcesów, widziałem w tv albo w internecie paru ludzi którzy zaczynali w tym albo w starszym wieku i mają sukcesy ponieważ trafili na dobrego trenera, a ten u mnie w klubie nie za dobrze umie uczyć a do innego miasta w okolicy nie chce mi się jechać. Ale dzięki za rady. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
jak szybko sie poddał ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Może kiedyś dorośnie do tego sportu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
W ogóle złe nastawienie, nawet nie spróbował tego sportu a już rozpatrywał zawodowstwo... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nic takiego nie powiedziałem że tam nie idę trenować. Warto spróbować od 15 stycznia zaczynają się trening i zaczynam trenować, aa raynus ja już spróbowałem tego sportu. ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy w domu

Następny temat

Jak się robi suple/ cała prawda o odżywkach VIDEO

Wiecej