SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy trzeba przywalić ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Hej
Mam problem, piszcie jak macie jakiś pomysł. Ludziki z mojej pseudo paczki są silni w grupie i okazują to za często. To żadni przyjaciele ale takie znajomości przelotne.
Chodzi o to że gdy jestem z laską w klubie to taka grupa potrafi u***.. cały wieczór, zaczepki mają chyba na celu ośmieszenie i pobawienie się kosztem innych..
Upatrzyli sobie mnie bo nie przystaje do tej paczki a kiedyś było większe kumplostwo. Nie było żadnej sprzeczki z mojej strony ale szukanie ofiary to ich zabawa i jak coś to mają ze mnie brecht. Nie jestem ani specjalnie śmieszny i nie mam problemów gdzie indziej ale na ich kompleksy najlepszy dla nich jest taki atak na innego jak oni.
Pomyślałem że aby se poradzić raz na zawsze to trzeba „przewodniczącemu grupy" dokopać..
Żaden z nich to nie paker ani sportowiec, takie jakieś ciotki co się nudzą. Skoro sytuacja się powtarza to chyba jedna akcja powinna ich uspokoić raz na zawsze. Tylko problem z tym że do bicia to nie jestem skory ani w tym zdolny. Jak mi adrenalina podskoczy to mam coś takiego że przywalił bym w twarz konkret
Nie wiem czy ryzykować może nawet jak mi banda dołożyła to będą wiedzieć ze by nie zadzierać na przyszłość. I stąd moje pytanie czy w takiej sytuacji jak zaczepki słowne pojawiają się za często to trzeba przywalić by zrozumieli że ofiary niech sobie poszukają wśród swoich?
Piszcie co myslicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Szczerze mówiąć to ciężko Ci cokolwiek poradzić.

Też miałem w życiu takie sytuacje, z czasem żałowałem że odpuszczałem itp. choć nigdy aż tak dramatyczne jak Twoja

Dziś zapewne poprostu bym sprzedał pajacowi soczystego sierpa

Wiadomo, że to frajerzy. Jeżeli czujesz się pewnie, ale nie, że tylko się czujesz, musisz mieć pewność że masz przewage, to powiedz typowi żeby z Tobą wyszedł z klubu załatwić sprawe.

Tak nienawidze takich szumowin co w grupie tak cwaniakują i się wywyższają by podnieść sobie morale ale niestety musimy żyć i z takim ścierwem.

Szczerze mówiąc gdyby nie przewaga fizyczna to ciężko znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji. A to czy ktoś ma kase czy nie to bez znaczenia buractwo jest wszedzie.

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2008-01-02 23:07:41

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2778
Poczytaj po necie pare tekstów co go zjedzie a jak coś to wal w pysk nie patrz na to że mozesz dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
albo przywal im albo zmien klub :P

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
do bójki bym sie nie rwał skoro maja przewage liczebną...
no chyba ze któryś z nich Cie zaatakuje to pokieruj sytuacją tak żeby go zniszczyć psychicznie że mocny w grupie a sam to się Ciebie boi i się kolegami zasłania...

Mają z Ciebie "brecht" itp...to miej bardziej cięty język,nie daj sobą pomiatać poprzez głupawe teksty,też nabijaj się z nich słownie..jak Cie zaatakuje to patrz wyzej

A tak najlepiej to gdy jesteś z laską to unikaj ich. Wchodzisz do klubu i ich widzisz...wyjdz z klubu i idż do innego itp.


a zaczepili Cie kiedyś gdy byłeś np z kolegami???(tzn ze swoją ekipą)???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1

Mają z Ciebie "brecht" itp...to miej bardziej cięty język,nie daj sobą pomiatać poprzez głupawe teksty,też nabijaj się z nich słownie..jak Cie zaatakuje to patrz wyzej

tak wiem że to rozwiązanie bezpieczniejsze, ale te słowne przepychanki już trwają zbyt długo, nie chce mi sie co tydzień robić wymiany zdań i zastanawiać się jaki tekst wybrać

A tak najlepiej to gdy jesteś z laską to unikaj ich. Wchodzisz do klubu i ich widzisz...wyjdz z klubu i idż do innego itp.

wiem, ale czy to nie jest zachowanie typowo ucieczkowe, u nas jest mało klubów i wtedy będe musiał uciećzkowe każdego gdzie te czubki będą


a zaczepili Cie kiedyś gdy byłeś np z kolegami???(tzn ze swoją ekipą)???
jasne że nie

Zmieniony przez - marcinkows w dniu 2007-12-30 19:40:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1407
Moim zdaniem powinieneś nie zwracać na nich uwagi albo być bardzo miły względem nich i wtedy albo ich to wkurzy albo poprostu skończą bo będą mieli dość jak poprostu nie będzie Cie to juz denerwować. A jeżeli się to nie uda to zorganizuj ekipe i poprostu załtwcie to 1 na 1 a pozniej jeżeli np. tamci żucą się na Cibie po tym jak bedziesz np. z nim wygrywac twoi niech się rzucą na nich ale bądż pewny że wygra twoja ekipa bo wtedy poprostu będą jeszcze bardziej szydzić...

Nie damy zniszczyć naszego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Moim zdaniem powinieneś nie zwracać na nich uwagi albo być bardzo miły względem nich
fakt to logiczne, ale już to robiłem. Wiesz to takie synki bogatych rodziców i zapewne mają plus w klubach bo zostawiają kasę bo po za tym to raczej nikt ich nie lubi.
Metodę zlewania i żartowania z tego już przerabiałem no i już po mnie widać ze mam dość. To nie są kulturyści więc chyba jedna strzała by uciszyła sytuację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
wiem że to denerwujace,ale póki oni w zasadzie Cie nie atakują fizycznie to jak to są takie ciotunie jak mówisz to sobie tylko kłopotów narobisz jak tkniesz takiego...

tekstów w necie wcale nie trzeba wyszkukiwać,słuchaj,zapamiętuj co mówią a później wykorzystuj ich własne słowa przeciw nim,to jest najbardziej wnerwiajace...
jedyne sensowne co mi przychodzi do łba to "inteligentne zgnojenie" takiego cwaniaka. Siłowo zawsze mozesz to rozwiązać ale coś mi się widzi że na drugi dzień gostek stałby z rodzicami i obdukcją w łapie u Twych drzwi i wtedy musiałbys pisac tu posta co zrobić by nie płacic lub nie pójść siedzieć...

no chyba ze goscie grożą Ci fizycznie,to wtedy inna gadka by była...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
dokładnie, to takie wiesz ciotunie silne w grupie co mają kompleksy że laski nie mogą se wyrwać.
tu słowna riposta była by na miejscu tylko że nie lubię takiego odbijania piłeczki jak w serialach bo jak jestem z kimś to idę się bawić a nie grypsować
druga sprawa to ze jak zacznę gadać językiem tych leserów to mnie wezmą za swojego.. czyli głupiego chamusia.
Nie grozą mi fizycznie i się ich nie boję ale wydaje mi się że czasem jak człowiek nie przywali to pewne rzeczy się nie skończą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1908
Mialem z kolega podobna sytuacje. Z tym wyjatkiem ze nie znalem ich prawie w ogole, nie byli moim jakimis wiekszymi kolegami, po prostu znajomi naszych kolezanek. Ale widac ze chlopaki dziane towarzystwo, traktujace nas z gory jako ze sa stoleczni:)w grupie przy dziewczynac cwaniakowali jak sie patrzy. Raz w clubie chlopaki po alko strasznie sie nakrecili i zaczeli sie cos nasmiewaja. Powiedzialem najbardziej dokazujacemu cwaniakowi zebysmy wyszli na zewnatrz to przestaniemy byc tak dla nich tacy zabawni i zobaczymy jaka warszafka ma mocna gebe. Koles zaczal strasznie szybko lagodzic sytucacje,a ja mialem ochote tak ich wszystkich dojechac ze nie wiem czemu tego nie zrobilem;/ chyba ze wzgledu na siostre jednego z tych "ziomufff":>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 470
1.Nie zaczynaj bójki-jak oni zaczną to policja..przesłuchają pół klubu wyjdzie kto zaczął... a jak ci się uda.. to nie będą zaczynać bo będą wiedzieć.. że możesz im syfu narobić..
2.Zaczną Cię wyzywać olej to !-nie zwracaj na to uwagi.. nie patrz sie na nich.. ignoruj ich.. powinno im się znudzić po 3,4 razach,
3.Nie wdawaj się w dyskusję, popier**lą chwilę.. i im się znudzi-czesto zdarza się tak ze mówia coś tam o matce.. itp. walić to to świadczy o ich inteligencji.. jak mówią o tobie tak i o sobie :) Jak zaczną txt typu ale masz kanarka itp. dowal txt typu tak tylko mówią ci co nic nie mają..
4.Jeżeli chcesz im wtuc-wstrzymaj się ! może to się źle skończyć !oni stwierdzą, że to ty byłeś agresorem itp. Takie podejście nie ma sensu...

Typowa gównarze%%a mocni w grupie.. spróbuj może dadzą ci spokój.. a jak nie to postrasz, że składasz wniosek o ubliżanie i groźby i to jest chyba Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grom etap....PCM

Następny temat

Nowe grupy poczatkujace??

Wiecej