SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy tribulus po cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Witam,

Jestem po cyklu 1-6 meta, 1-12 enan.

Aktualnie w połowie cloma 2 listki (5-2-2-2-2-2-1-1.... i do końca).

Czy mogę zacząć już brać tribulusa, czy poczekać do końca cloma i dopiero?

Proszę także o info odnośnie produktu o nazwie testosterol. Czy warto łączyć to z tribulusem?

Zależy mi na minimalizacji spadków.



Zmieniony przez - d4rqu w dniu 2011-12-19 22:43:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
najlepiej się zabezpieczysz nie szalejąc z dawkami, robiąc wszystko z głowa, zawsze robić porządny odblok, choć z drugiej nikt Ci nie da gwarancji, że to pomoże
generalnie im mniej będziesz mieszał w hormonach tym mniejsza szansa na problemy w latach późniejszych

co do obecnego odbloku to jedź do końca, problemy przeważnie pojawiają się dopiero po odstawieniu cloma/nolvy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
tribulus możesz brać teraz lub po odbloku bez róźnicy i tak nic nie poczujesz
testosterol to samo


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2011-12-19 23:10:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Oglądałem film z Radkiem Słodkiewiczem, który twierdził że tribulus jest dobry dla osób po cyklach gdzie poziom testosteronu jest obniżony.

Mam jeszcze pytanie odnośnie cyklów.

Czy robiąc np. 3 cykle na rok z meta i testem jest możliwe, że obniży mi się na stałe poziom testosteronu i będą problemy z libido - jakbym chciał skończyć zabawę z siłownią za kilka lat?

Czy to się odbije na sexie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
tak może się odbić negatywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
jezeli masz odlozone cos z pierwszych partii typu novedex xt i tym podobne to daj po odbloku,jak skonczysz cloma, a jak masz jakis ladnie zapakowany wynalazek ziolek,to tak jak flex,raczej nic nie poczujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
co do Radka Słodkiewicza i wielu innych to producenci odzywek placa im za takie reklamy

Zmieniony przez - Marcino24 w dniu 2011-12-19 23:25:55

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 626
tribustilion z activlab polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kulturyści którzy są sponsorowani przez dane firmy muszą polecać ich produkty nie ważne czy są do dupy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
flex1976
tak może się odbić negatywnie



Ale negatywne w sensie zmniejszonego na stałe testosteronu i gorsze wyniki na siłowni na sucho czy np. za kilka lat może mi nie stawać xD?

Proszę o dokładniejsze info i ew. jak robić aby zminimalizować to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
i jedno i drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Czy mogę jakoś się zabezpieczyć przed tym co napisaliśmy wyżej? Zminimalizować negatywne skutki brania saa?

Zamierzam jeszcze zrobić przynajmniej kilka cyklów. Rozumiem, że najbardziej blokującym saa jest deka?

Są jakies produkty które dobrze pobudzają naturalny testosteron? Libido? Jest coś godnego polecenia (jak tribulus to lipa?).

Aktualnie jestem w połowie odbloku na clomie. Zostało jeszcze z 8tab i od wczoraj pała stoi zaj**iście. Dojechać do końca czy kończyć już odblok?

Zmieniony przez - d4rqu w dniu 2011-12-20 15:41:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki dac odblok

Wiecej