SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy spozywać tłuszcze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Mam diete, w której spożywam spore ilości węglowodanów i tłuszczy. Moje pytanie brzmi: kiedy lepiej jest spozywać tłuszcze(głównie chodzi mi o oliwę z oliwek)- czy podczas posiłku, czy można między posiłkami, np. : o 13:00 mam posiłek, o 14:30 oliwa z oliwek, o 16:00 kolejny posiłek, o 17:30 znowu oliwa itd. ?
Jeśli ktoś ma tendencje do otłuszczania sie, to powinien unkać łączenia sporych ilości węgli z tłuszaczami, więc może tłuszcze między posiłkami to niegłupi pomysł. Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
nie chodzi o to ze 1.5g to juz duzo, tutaj licza sie wartosci procentowe
optimum to od 25% do 35% calkowitego zapotrzebowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
nie wiem jak u Ciebie z wagą ale wiesz ze nie mozesz spozywać tłuszczów dużo w granicy 70-90g


pozatem jeżeli masz tendencje do otłuszczania to wg mnie duza ilość ww jest tez nie za dobra...

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
skoro masz tendencje do łapania tłuszczu to po co dajesz spore ilości ww?? Zresztą zawsze mozesz robic mase na low carbie



"wiesz ze nie mozesz spozywać tłuszczów dużo w granicy 70-90g"
dlaczego?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
bo tam wychodzi z wyliczeń przy diecei na mase tzn zle sie wyraziłem to wszystko jest uzaleznione od masy czlowieka i jego trybu zycia ale w moim przypadku musze spozywać tluszcze w takim przedziale

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ciekawe co to za dieta....
podziel je mniej wiecej po rowno na kazdyy posilek, lecz, po treningu ich nie jedz i w ostatnim posilku zeby ich za duzo nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam diete, w której spożywam spore ilości węglowodanów i tłuszczy

to w takim razie nie jest to dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a skad wiesz? moze jest totalnym ekto i nie moze masy nabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
przeciez napisał że ma tendencje do otłuszczania.....

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
wiem jedno najlepiej nie łączyć tłuszczy z weglami o wysokim indeksie ( bardzo przetworzonymi ) ja sam tak robie i zazwyczaj warzywa i tłuszcze a białeczko to standart

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Muszę spożywać dużo węgli i tłuszczy żeby robić masę. Obecnie mam taki rozkład B, ww i T: 2,5 , 4,5 , 2 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Nie przesadzaj z tym tluszczem, 1,5g to juz max, chyba ze chcesz torbic low carbo na mase. U Ciebie to takie polaczenie wyszlo Bialko tez mozesz zmniejszyc.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o diete!!!!

Następny temat

Moja pierwsza dieta CKD - do oceny!!!

WHEY premium