SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy skończyć redukcję ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 943
Witam,
mam do Was pytanko. Gdy wchodziłem w lutym na redukcję ważyłem 89kg, teraz zaś waga pokazuje 78kg. Generalnie jestem zadowolony, pozbyłem się sporej ilości tłuszczu a w treningu siłowym poza ławeczką płaską ( 5kg) nic nie odjąłem przy zachowaniu takiej samej ilości powtórzeń. Chciałbym odsłonić sześciopak, wprawdzie jest on widoczny ale to jeszcze nie to. Nie wiem jak nisko mogę zejść z kaloriami żeby "dało się żyć". Z 3000tys aktualnie zredukowałem do 1800 i waga coraz ciężej idzie w dół. Gdy ważyłem 82kg to maszyna za 6 tys powiedziała mi że mam 13% tłuszczu ( około 11kg). Biegam interwały 4 razy w tygodniu i 3 razy chodzę na siłownię. Co zrobić aby pozbyć się tych pozostałych +/- ośmiu kilogramów zbędnego tłuszczu? Poniżej dam zdjątko poglądowe jak to aktualnie wygląda:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 943
Zdjęcia brzucha:

Zmieniony przez - huppcio w dniu 2015-04-28 20:59:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jakaś odpowiedź byłaby miła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 583 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6088
Moze potrzebujesz okresu regeneracji i dopiero powrót na redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2604 Napisanych postów 50323 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339387
przed Tobą jeszcze długa droga, a kcal już masz jak baletnica. Sztuką nie jest ciąć je na pałę, a jeść ich jak najwięcej a przy tym redukować. Jeżeli nie miałeś do tej pory przerwy, to zrób ją, wskocz w tym czasie na teoretyczny bilans zerowy, a po powrocie zacznij z wyższego pułapu kcal, możesz zrobić sobie np 2-3 dni na takiej kaloryczności jak teraz, a w pozostałe dać powiedzmy te 2500 kcal. Po tych zabiegach nie tnij kcal, a żongluj aktywnością i proporcjami makro. BTW tak małą ilośc węgli sugerowałbym dostarczyć w jednym posiłku po treningu.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-04-30 17:04:40

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuję za rady :) Czyli doliczając po te 100 kcal tygodniowo dojadę do utrzymania wagi, następnie zamiast obcinać kalorie po prostu oprócz treningów siłowych i sprintów doliczać jakieś 30-40 min cardio ? Węgli mam tak mało ponieważ ponoć lowcarb jest skuteczniejszy przy redukcji :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla ektomorfika 50kg - poprawa

Następny temat

dieta redukcja do oceny

Masa