SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy nolva?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Witam jestem wlasnie na cyklu metanabol 25mg ed i obawiam sie ginekomasti nic mnie nie piecze ani nie swędzi ale wydaje mi sie ze troche inaczej wyglądają (moze przewrażliwienie?) chcem chuchać na zimne i zastanawiam sie czy wziąść nolvadex i w jakich dawkach i kiedy ?? pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Jeszcze się wstrzymaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
a kiedy powinienem ewentualnie wziąść ? kiedy bede czuł swędzenie czy co ? I jesli poczuje swędzenie i zaczną mi sie troche robic i wezme nolve to zniknie ?? :) Sogi prosze o pomoc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inaczej wyglądają,bo ściągnęły wodę,i pewnie trochę tłuszczu.Tamo
bierz teraz jak chcesz spuścić wodę,a jak nie to dopiero jak skończysz metke.Najlepiej wrzuć teraz 10ed i popatrz czy coś się zmienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laser a raki nieboraki tudzież inne przyjemności

Wiecej