SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy czas na mase :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602


Tak sobie dziś poświrowałem :) Może za dużo tłuszczu bo pierś na oleju ale co tam raz sie żyje :) A pytanie następujące jak sądzicie kiedy powinno sie zaczynać massową diete?? Są jakies podziały ? Bo wiadomo że na zime masa idzie ale kiedy to tak rozdzielić i jaki stosunek mniej więcej zapodać ?? Thx za odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 299
To jest tak chore, zę aż SOGa dam

Zbanowany Don quixet, który dalej walczy z wiatrakami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Moim zdaniem wszystko zależy od osoby - mnie najłatwiej robić masę w wakacje. Wtedy śpię wg zegara biologicznego, a nie na budzik, pijam dużo wody, spaceruję o wiele częściej niż zimą, jem sporo owoców, mam wolne, więc i czas na lepszą dietę i regularniejsze posiłki, wreszcie sporo osób wyjeżdża i siłownia jest niemal pusta, dzięki temu nie ma kolejek do urządzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
W zimie mało kto chodzi, sezonowcy odpadają bo się im nie chce tyłków na mróz wystawiać

Ale oczywiscie podzial robienia masy w zimie a rzezby w lecie wynika z tego ze fajnie wyrzezbione cialo pasuje miec na lato - kiedy mozna je pokazac szerszemu gronu - ale tak naprawde to zalezy tylko od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Tylko zauważ,że w zimie masz sylwka, Boże Narodzenie, czyli generalnie siłownia może być też zamknięta parę dni, co nie służy regularnym treningom. Do tego styczeń czy luty to koniec semestru lub sesja, zatem też o dobrą regenerację trudno. Dlatego akurat ja preferuję czas wolny, czyli wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
No ja siłke mam w domu :) Ale myślałem, że są jakieś dostosowania do zegaru biologicznego np. to, że na zime sie tyje.czy cuś :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZCIĄGANIE

Następny temat

Dieta na mase - do sprawdzenia

Wiecej