SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy brac cytruline?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Panowie mam do was pytanko - doradzcie mi jak brac cytruline?
Obecnie jestem w 4 tydogniu branie kretki (cp + mono) no i nie wiem co zrobic z ta cytrulina.

Najpierw planowalem ze bede ja przyjmowal na poczatku razem z mono a po jakims czasie doloze jeszcze cp ale wyszlo jak wyszlo
no i teraz nie wiem czy dolozyc jeszcze do tego cyklu cytruline przed treningiem (razem z cp) czy zaczac brac ja po skonczonym cyklu?
Jezeli po zakonczeniu cyklu czy powinienem zrobic przerwe miedzy cp a cytrulina?

Jezeli ktos ma ciekawe pomysly to czekam na opinie.

Dzieki za pomoc.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Suplementy diety zdecydowanie są przydatne w kształtowaniu sylwetki, budowaniu siły, wytrzymałości mięśni, czy poprawie kondycji, również uzupełniając braki w diecie, jak i poprawiając regenerację, samopoczucie, czy jakość snu. Istotna jest kwestia tego, aby dobrać odpowiedni pod nasz cel i oczekiwania w stosunku do niego.

Cytrulina jest aminokwasem z grupy alfa-aminokwasów, określana jako pochodna ornityny. Bierze ona udział w cyklu mocznikowym, powstając z ornityny i karbamoilofosforanu. W sporcie jej zastosowanie związane jest z pozytywnym wpływem na poprawę wytrzymałości mięśni, w takich sportach jak: bieganie, piłka nożna, czy sporty walki. Poza tym również w sportach siłowych poprawia ona dostarczanie krwi do mięśni, rozszerzając naczynia krwionośne oraz działając synergicznie z argininą. Dzięki temu uzyskujemy bardzo dobrej jakości "pompę mięśniową" i poprawę treningu. Poza tym wraz z krwią dostarczana jest większa ilość składników odżywczych do naszych mięśni.

Cytrulinę warto stosować w ilości około 3-5 g około 20 minut przed treningiem. Możesz połączyć ją razem z kreatyną i np. AAKG (argininą). Polecić Ci mogę następujące suplementy:

1. Cytrulina: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Citrulline-opis36921.html
2. AAKG: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_AAKG_Muscle_Pump-opis35470.html
3. Kreatyna: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
kurcze....nikt nie odpisze....?


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
3-4g jabłczanu cytruliny dwa razy dziennie
proponuje zacząć razem z cellpump'em

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2005-01-21 15:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
oczywiste ze przed treningiem w celu zwiekszenia papy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"w celu zwiekszenia papy" o ****a spadłem z krzesła.... będziesz mieć większa pape (buzie) od cytrooliny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
polski sie klania oczywiscie chodzilo mi o pompe na trningu.a mnie chyciles kazam.soga za to lap

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2005-01-21 16:36:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
PepPoNeNt dzieki za odpowiedz - sog
Wklejam jeszcze odpowiedz czarnego na moje pytanko (moze ktos jest w podobnej sytuacji wiec mu sie przyda

'w CELL PUMP jest AAKG z tego co pamietam
warto do tego dodać z 1-1,5g cytrulliny, efekt pompy bedzie bardziej
wyczuwalny :D

a ogolnie skoncz cell pump
i wal cytrulline
2-3g przed treningiem
2g rano'


Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer VITALMAX - sposób dawkowania

Następny temat

Kreatyna +co?Żeby dobrze poszło?

WHEY premium