SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy Turinabol zaczyna działać na pełnych obrotach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1463 Napisanych postów 10261 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84499
aksel1992
Ok a do testa jak się ma? Czytałem wczoraj ze można go dorzucić bo nie wiem właśnie jak to wytłumaczyć jeszcze nie ogarniam tych słów wszystkich. Po prostu zostaje więcej wolnego testosteronu..

Mam znalazłem

Pierwszy wynika z jego budowy. Jest 5-alpha zredukowny i niezdolny do tworzenia estrogenu, mimo to ma pierwszeństwo, przed testosteronem, w łączeniu się z enzymem aromatyzacji (który przekształca testosteron w estrogen). Oznacza to że przyjmowanie go z Testosteronem lub innym aromatyzującym składnikiem, zapobiega on nagromadzeniu się estrogenu ponieważ wiąże się bardzo silnie z enzymem aromatyzacji, co powstrzymuje inne środki przed tym (co prowadziło by do powstawania estrogenu). Więc używanie Mesterolone pozwala na obniżenie skutków ubocznych powodowanych przez estrogen, i retencji wody, zauważalnych przy stosowaniu innych sterydów, i jako taki pozwala na budowanie suchej masy mięśniowej. Zasugerowana także że może on obniżać wrażliwość receptorów estrogenowych co czyni go podwójnie efektywnym w obniżaniu poziomu krążącego estrogenu.

Po drugie używany jest w celu zwiększenia potencjału Testosterone. Testosteron w organiźmie w normalnych warunkach jest w większości nieaktywny. Ok. 97 - 98 procent Testosteronu jest związane z SHBG (sex hormone binding globulin - glonulina wiążąca hormony płciowe) I albuminą, dwoma proteinami. W takiej formie Testosteron jest w większości nieaktywny. Ale tak samo jak w przypadku enzymu aromatyzacji, tak i tu Mesterolone ma pierwszeństwo, więc kiedy przyjmujemy go jednocześnie będzie wiązał się z SHBG i albuminą, pozostawiając większe ilości Testosteronu wolne aby mogły pośredniczyć w czynnościach anabolicznych takich jak zwiększanie stopnia syntezy białek. Kolejny sposób w który pomaga zwiększyć przyrosty. Jest to także kolejny dowód na to czemu sam w sobie nie jest efektywny, ponieważ wiążąc się z tymi proteinami nie może jednocześnie docierać do receptorów androgennych.Zmieniony przez - aksel1992 w dniu 2016-08-30 22:28:13


Żle to interpretujesz, jak masz nisko lub średni poziom estrogenu , proviron może pośrednio przeciwdziałać aromatyzacji lecz nie zbija estrogenu, trochę lepiej robi to masteron ale nie zalicza się go do IA , w dawnych czasach wysokie, przed epoką IA dla przeciętnego amatora stosowało sę combo provi +nolva w dwóch celach, spalenie tkanki tłuszczowej lub ginekomastii, ale lekiem który uderzeniowo 60-80mg niwelował uczucie ginobyła nolva, nie proviron. Wtedy , ludzie, jeszcze mało wiedzieli o odbiciu estrogenowym nagle schodzili z nolvy, zamiast taperem i znowu problem powracał. Nolvą można zbić gino podobnie jak IA, napiszę więcej , działa o wiele szybciej niż np leniwy IA jakim jest arimidex.
Problem w tym że nolve trzeba taperować bardzo wolno, a proviron ciągnąć kilka tygodni dłużej niż nolva.

Czytałem na zachodnich forach badania , IA jak exe lub letrezol w połączeniu z nolvą jest skuteczniejszy w lekko przechodzonej ginekomastii, niż solo jeden lek największa skuteczność , letrezol +nolva, natomiast w pct bardzo dużą skuteczność ma exe +nolva lub clomid po długoletnich złożonych bombach, jest to metoda skuteczniejsza niż dwa sermy clomid +nolva brana równocześnie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krwawa iniekcja

Następny temat

Fotorelacja Propa-Med (Bioniche) + Tren A (Nexium) + T3 Apteka + Meta (Biosira)

Fitmeal