SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy Białeczko Serwatkowe?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Witam was serdecznie !

Tak jak w temacie mam dylemat kiedy brać białko serwatkowe..

Mogę dziennie przyjąć 2x 30 g. ( czyli 2 razy )

I raz - Napewno rano wraz z owsianką :).
Stawiam na 5-6 posiłków więc nie ma się co martwić że będę tylko dostarczał białko suplami.

I teraz pytanie kiedy 2 porcję białka? Przed treningiem / Po treningu / Przed spaniem? :) I jeśli przed lub po treningu to od razu przed i po , czy w jakimś odstępie czasowym :)?

Dzięki wielkie za pomoc !
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
najlepiej jak zalozysz temat w dziale odzywianie to tam Ci pomozemy, tutaj zajmujemy sie suplami a nie dieta,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699672
dodaj do posiłku w którym masz miało białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Ok. Napisze taki przykład i powiedź czy jest ok :)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
1 danie 5:30 : Owsianeczka pełnoziarnista - zalana wrzątkiem + 30 g białka :) - Będzie jak papka czekoladowa bo białeczko ma smak czekolady :).

2 danie 9:00 : Z 3 kanapki chleba pełnoziarnistego + na nich z 3 jajka na twardo + szynkę z indyka - sporo i troszkę szyneczki wołowej i Warzywka - Popite wodą :)

3 danie : 12 -13 :00 - Też jakieś 2 małe kanapeczki podobne jak wyżej . + banan :)

4 danie :16- 17: 00 - Sałatki / GRILOWANY Kurczak lub rybka z grila , żeby mniej tłuszczu było. + Warzywa :) + brązowy ryż -- DO Picia woda :)

5 danie : przed snem : Serek wiejski :)

Ćwiczyć mam zamiar około 17-18 :00

W godzinach : 6:30 - 14:00 jestem w szkole więc jeść nei dam rady czegoś innego niż takie przenośne jedzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
A masz cos po treningu? Ja bym walił bezpośrednio po zeby najszybciej dostało sie do krwioobiegu.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
dieta wymaga duzych poprawek imo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Hm.. Chciałem postawić na sporo białka + mniej węglów , aby spalić tkankę tłuszczową bo to jest mój cel na dzień dzisiejszy. Ćwiczenia na siłowni to jedno , jednak chcę robić 2x dziennie areoby - bieganie - na czczo z 20 min i po siłce z 30 min :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
rEFF @@ ;P Dalej sie nie dowiedziałem kiedy białko brać jako 2 raz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
szkoda tego białka, jak chcesz możesz mi wysłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
@ UP :D. Taaa :D. Doradź a nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Jak po treningu można zjeść serek wiejski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Batoniki białkowe

Następny temat

UNIVERSAL CREATINE

WHEY premium