SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kickboxing/mma po zwichnięciu barku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
Witam, jakieś 4-5 miesięcy temu zwichnąłem sobie bark, było to zwichnięcie pierwszego stopnia przy pozycji >> o_| << gdzie o - głowa, _ - przedramie i | to część ręki od łokcia do dłoni i z takim ustawieniem ręki poszła do tyłu, za plecy, prawa ręka, jestem już po 3 miesiącach rehabilitacji, i chciałbym spytać czy ta kontuzja może mi przeszkadzać albo się ponowić podczas trenowania Kickboxingu albo mma ? Bo chciałbym zacząć to trenować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zarzucono mi ostatnio, że tylko rzucam
pseudo ironiczno-mądre komentarze
Nie chcę abyś odebrał ten komentarz w ten sposób.
Masz 19 lat. Ludzie na forum nie znają Cię osobiście. W większości nie są lekarzami, a szczególnie ortopedami. Nie wiemy na ile ta 3-miesięczna rehabilitacja przyczyniła się do poprawy Twojego stanu zdrowia. Nie wiemy czy byłeś badany po rehabilitacji i jaki był wynik tego badania...
I Ty chcesz opierać swoją decyzję powrotu na treningi na naszych, internetowych poradach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
czy ta kontuzja może mi przeszkadzać albo się ponowić podczas trenowania Kickboxingu albo mma ?

tak, może ci przeszkadzać. tak, może się ponowić. tak, możesz się nabawić 1000 innych kontuzji. nie będę oryginalny - lekarz sportowy ci powie więcej niż anonimowi użytkownicy forum

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Porozmawiaj z fizjoterapeutą, który prowadził Cię przez 3 miesiące i z lekarzem sportowym. Najlepiej gdybyś miał zrobione testy porównujące obie kończyny. Jeśli wyniki będą zbliżone to jesteś na dobrej drodze.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Są tu ludzie, którzy wrócili do sportu po kontuzjach barków, zarówno ciężkich (4rScorpion) i lżejszych (ja) - ale każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie.
Powtórzę za kolegami: porozmawiaj z lekarzem, który Cię prowadził.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
No spoko, mialem przyjsc na wizyte w tym miesiacu po rehabilitacji, ale nie mam kasy ani an wizyte ani na badania, jak zarobie cos to przejde sie i popytam go dokladnie i pewnie sie dowiem wszystkiego. :) Tylko nie wiem kiedy bo takie badania, porownywania itd moga sporo kosztowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
takkkkk a odnowienie urazu za to napewno taniej cie wyjdzie .....powodzenia

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu

Następny temat

jak wyregulować refleksówkę?

WHEY premium