SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick boxing - Sosnowiec

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 302
Witam prosiłbym o opinię na temat klubów www.kick-boxing.sosnowiec.pl oraz www.superkick.pl w sosnowcu. Chodzi mi mianowicie jak prezentują się tam warunki treningowe , jakie stawiane są wymogi, jaka jest atmosfera oraz jedna bardzo istotna rzecz ( nie znam za bardzo sosnowca ) - otóż jak najszybciej się dostać do każdego z tych klubów ( powiedzmy , że punktem wyjścia będzie dworzec w centrum sosnowca ).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3540
treningi 17:30-19:00 pon. śr pt. 19:30-21:00 wt. czw. 11:00 sobota (mozesz chodzic nawet 6 razy w tyg.) sala jest w matach, sprzetu wystarczajaco trener tez spoko i atmosfera tak samo.Chyba, ze bardziej odpowiadaja Ci warunki cwiczenia w sali 5m na 2m .
Co do dojazdu to z centrum mozesz jechac tramwajem 26 w strone myslowic i wysiadasz kolo kosciola i idizesz na obiekt dawnego AKSu.Mozesz tez jechac 35 autobusem lub 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki wielkie :) . Łap soga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11626
tez mi sie wydaje ze o wiele bardziej oplaca sie na niwce trenowac chodz jedynym minusem jest to ze salka sie zmniejszyla i jak jest duzo osob to robi sie tlok kiedys bylo lepiej jak byl parkiet ten remont jakos mnie nie przekonuje za to trener oki jeden z lepszych w sosnowcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Podobno miala powstac silownia w tych dodatkowych salkach, ale czy powstanie...wielki znak zapytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale za to jest sala do tanca :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dziwi mnie jedno na stronie polskiego zwiazku kickboxingu pisze ze wlascicilem aks niwka jest krzysztof bubak a rafał chwałek ma jakis klub pod nazwa mts plomien milowiece wiem ze kiedys byla sekcja u jakiegos innego goscia ale chyba juz jej nie ma nie wiem ktos co sie Stalo z Ta 2 sekcja kicka co byla zawsze po treningach rafała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Marek Garbacki prowadzil, chodzilem tam kiedys ;), poprostu sekcja znikla, ni z gruchy ni z pietruchy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szukajcie a znajdziecie , szukałem i nie znalazłem :) . Pojechałem do centrum Sosnowca, stamtąd przeszedłem się na nogach w strone Kościoła ( tego niedaleko kina Helios ), doszedłem do jednego przystanku dalej obok skrzyżowania i nie wiedziałem gdzie iść ( Kościół miałem za sobą) . Pochodziłem troche i zapamiętałem pare charakterystycznych puntków ( mając za plecami centrum - kawałek po prawej jest szpital miejski , natomiast na wprost jest kolejny przystanek z przejściem nad ulicą ). Po drodze przechodziłem obok klubu jakiegoś Muay Thai ( przynajmniej z tego co pamiętam był tam rok temu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Miało być jakiegoś klubu Muay Thai ( śmiesznie wyszło )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aha i rozumiem ,że zajęcia nie są wstrzymane ( taka informacja jest na stronie klubu )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

YIQUAN - seminarium weekendowe

Następny temat

Słupsk - kluby

Shaker