SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Khabib Nurmagomedov - kontynuacja kariery, czy emerytura?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

Yandex

Ali Abdelaziz: Khabib Nurmagomedov odrzucił ofertę walki z Floydem Mayweatherem za 100 mln dolarów. Khabib vs Georges St-Pierre ciąg dalszy

Były mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov nie przestaje być wierny danemu słowu. Według jego menedżera Ali’ego Abdelaziza, Nurmagomedov pozostaje na emeryturze, pomimo kilku bardzo lukratywnych ofert, które pojawiły się na jego drodze w ostatnim czasie.

W ostatnim odcinku "Hotboxin' with Mike Tyson", Abdelaziz stwierdził, że Nurmagomedov, od czasu przejścia na emeryturę w październiku, otrzymał dziewięciocyfrową ofertę walki z legendą boksu Floydem Mayweatherem. Nurmagomedov odmówił.

Dodatkowo Abdelaziz dodał, że prezydent UFC Dana White rozmawiał z nim jeszcze w tym tygodniu. Według Abdelaziza, White przekazał mu, że były mistrz UFC w wadze półśredniej i średniej Georges St-Pierre był chętny do walki z Nurmagomedovem, pomimo przejścia ich obydwu na emeryturę.

Ali Abdelaziz
"Dwa tygodnie temu, czy 10 dni temu, Dana White zadzwonił do mnie" - powiedział Abdelaziz. "Powiedział: „Georges St-Pierre, powiedział, że będzie walczył z Khabibem w walce bez tytułu w 165 funtach”. W pewnym sensie, czekaliśmy na Georgesa. Lubię Georgesa. On jest moim przyjacielem. Lubię Georgesa. (...) Czekaliśmy na Georgesa od czterech czy pięciu lat. „Nadchodzę. Nie nadchodzę.” ... Teraz, (St-Pierre) powiedział, „Khabib jest na emeryturze. Ja jestem na emeryturze. Co powiesz na powrót i walkę z Khabibem teraz?"


Ale wiesz, Khabib dostał ofertę 100 milionów dolarów po tym, jak był już na emeryturze, aby walczyć z Floydem Mayweatherem", kontynuował Abdelaziz. "100 milionów dolarów. 100 milionów dolarów. Możesz zapytać Floyda. Możesz spytać każdego. Khabib powiedział: „Nie, jestem na emeryturze. Powiedziałem mojej matce, że jestem na emeryturze. Zamierzam dotrzymać słowa danego mojej matce. Jeśli moja matka powiedziałaby mi, żebym walczył ponownie, może to zrobię. Ale w tej chwili powiedziała mi, żebym nie walczył"

Trzymając Khabiba za słowo, Abdelaziz wskazał, że jeśli St-Pierre szuka powrotu przeciwko najlepszemu, powinien walczyć z obecnym mistrzem wagi półśredniej UFC Kamaru Usmanem (19-1 MMA, 14-0 UFC), którego również jest menadżerem.

Ali Abdelaziz
"Georges St-Pierre chciał wrócić," powiedział Abdelaziz. "Chciał kogoś nietykalnego, prawda? To prawda. Kto jest królem bez podziału na kategorie wagowe w tej chwili? „Nigeryjski koszmar” Kamaru Usman. Ten człowiek nigdy nie przegrał walki w UFC. On nigdy nie został dotknięty w UFC. Rozwalił wszystkich, prawda? W pewnym sensie, jeśli chce wrócić i walczyć z kimś niepokonanym, oni są w tej samej wadze. Wracaj. Georges St-Pierre może wrócić i walczyć z Kamaru Usmanem. Będę bardzo szczęśliwy. UFC będzie bardzo szczęśliwe. To będzie wielka walka".


Nurmagomedov i St-Pierre (26-2) w przeszłości wyrażali zainteresowanie walką między sobą. Przed swoim rekordowym zwycięstwem 29-0 nad Justinem Gaethje na UFC 254 w październiku ubiegłego roku, Nurmagomedov wymienił St-Pierre'a jako idealnego przeciwnika do swojej 30. walki (i jak się wtedy wydawało ostatniej).

Po przejściu Nurmagomedova na emeryturę, St-Pierre odpierał pytania o to, czy przyjąłby walkę, gdyby została mu ona zaproponowana i gdyby Nurmagomedov nie ogłosił przejścia na emeryturę.

40-letni St-Pierre, nie rywalizował od jednorazowej walki powrotnej z Michaelem Bispingiem na UFC 217 w listopadzie 2017 roku. Walka ta była pierwszą walką St-Pierre'a od czterech lat, a wywalczył w niej tytuł mistrza wagi średniej.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2021-05-26 14:50:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 991 Napisanych postów 5014 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 178197
Jestem niewierzący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

ringside24.com

„Jeśli jakieś kluby zaoferują mi umowę i złożą mi interesującą ofertę…” – Khabib Nurmagomedov rozważa przejście do piłki nożnej

Były mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov ujawnił, że rozważa przejście do piłki nożnej, jeśli otrzyma satysfakcjonującą go ofertę, a ofert dostał już kilka.

Po zwycięstwie nad Justinem Gaethje w zeszłym roku, Khabib Nurmagomedov oficjalnie zakończył karierę w mieszanych sztukach walki i odszedł z rekordem 29-0. "Orzeł" jest uważany za najlepszego lekkiego wszech czasów i choć niektórzy mogą z tym polemizować, to trudno się kłócić z tym, co osiągnął.

Teraz, podczas niedawnego Q&A na Facebooku, Khabib ogłosił pomysł zajęcia się jego inną miłością - piłką nożną.

Khabib Nurmagomedov
"Wiele klubów piłkarskich, oferuje mi (kontrakt). Ale muszę trochę nabrać piłkarskiej formy. Ponieważ forma piłkarza jest trochę inna niż zawodnika MMA.

Kiedy walczysz w MMA albo grasz w piłkę nożną, to są dwie różne rzeczy. Ale nie wiem, czy będę grał zawodowo. Jeśli jakieś kluby zaoferują mi umowę i złożą mi interesującą ofertę, zaakceptuję to."


Podobnie do Usaina Bolta, wygląda na to, że Khabib Nurmagomedov chce spróbować swoich sił w piłce nożnej. Czy uda mu się osiągnąć jakikolwiek profesjonalny poziom, to pozostaje wielką niewiadomą, ale z odpowiednim rodzajem przygotowania, zdecydowanie mógłby coś zdziałać w tym kierunku.

Jeśli chodzi o MMA, to wydaje się, że dywizja lekka oficjalnie rusza dalej bez niego, gdyż mistrzem został Charles Oliveira. Jeszcze w tym miesiącu Dustin Poirier po raz trzeci zmierzy się z Conorem McGregorem na UFC 264, a potem każdy może zgadywać, co stanie się w dywizji 155 funtów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Khabib Nurmagomedov „chce znowu walczyć”, ale jego powrót jest uzależniony od jednej rzeczy

Główny trener AKA Javier Mendez twierdzi, że były, niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov tęskni za rywalizacją i jest zainteresowany kolejną walką pod jednym warunkiem.

Kiedy Khabib Nurmagomedov przeszedł na emeryturę w wieku zaledwie 32 lat, fani mieli nadzieję, że w końcu zmieni zdanie i zdecyduje się na powrót. Według Javiera Mendeza, jest to coś, co chodzi mu po głowie, choć są pewne warunki, które musiałyby zostać spełnione, aby mógł powrócić.

Khabib ogłosił przejście na emeryturę po pokonaniu Justina Gaethje i obronie tytułu wagi lekkiej w październiku zeszłego roku. Od tego czasu pojawiło się kilku potencjalnych przeciwników, którzy zdawali się go kusić, zarówno w MMA, jak i w boksie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Jego trener, Javier Mendez, zdradził jednak w wywiadzie dla BetWay, że Nurmagomedov tęskni za uczuciem towarzyszącym podczas walki i zastanawia się nad powrotem. To powiedziawszy, wie, że byłaby to rozmowa, którą były mistrz musi najpierw odbyć ze swoją matką.

Javier Mendez
"Myślę, że można powiedzieć, że (Khabib) chce dalej walczyć – ale absolutnie nie zrobi tego, ponieważ jego matka musiałaby dać mu pozwolenie na powrót. Mam na myśli to, że on tęskni za treningami, tęskni za trenowaniem.

Odebrałem to tak, że on tęskni za byciem przy mnie i trenowaniem. Nasz związek to coś więcej niż walka, to wykracza poza walkę. To nie jest związek typu: „Okej skończyłem z karierą, a mój trener i ja byliśmy tylko dalekimi przyjaciółmi”. Nie. Jesteśmy rodziną, dorastaliśmy razem ze sobą.

Oni są dla mnie rodziną i będziemy w sobie bliscy do końca życia."


Mendez mówił dalej, że Khabib wyjaśnił mu kwestię braku chęci do rywalizacji o czym sam mówił w wielu wywiadach, podczas gdy był w narożniku swojego kuzyna Abubakara w niedawnej walce. Jednak nawet jeśli Nurmagomedov rzeczywiście chce walczyć ponownie, Javier powtórzył, że musiałoby się to odbyć za zgodą jego matki, której złożył obietnicę przejścia na emeryturę.

Javier Mendez
"Wiesz, kiedy poszliśmy na ostatnią walkę i jego kuzyn Abubakar miał walczyć, on po prostu cały nabrał energii i powiedział „brakuje mi tego uczucia”. I jest to uczucie, za którym będzie tęsknił przez jakiś czas z powodu tej adrenaliny, którą dostajesz od wejścia do tego Oktagonu z tymi wszystkimi ludźmi, którzy cię dopingują.

Trudno to zastąpić w normalnym życiu, bo normalne życie nie jest takie.

Nie rozmawiam z nim o tym, czy kusi go powrót do walki, więc nie wiem. To, co wiem, to więź, która łączy go z jego matką i życzenia jego matki, które są dla niego niezwykle ważne i jeśli kiedykolwiek by się zdecydował na powrót, to musiałaby się odbyć rozmowa z jego matką, która musiałaby dać mu swoje błogosławieństwo.

Nawet gdyby chciał walczyć, to nigdy do tego nie dojdzie (bez jej zgody). On nie będzie nieposłuszny swojej matce, nie będzie. To jest po prostu to, kim on jest."


Jeśli chodzi o kwestię czasu, kiedy Khabib Nurmagomedov może powrócić, Javier Mendez mówi, że jest to niepewne. Jednak jedno co wie, to to, że istnieje pewien okres tego, jak długo „Orzeł” może być poza rywalizacją, zanim drzwi zostaną zamknięte na dobre.

Javier mówi, że jeśli Nurmagomedov nie powróci w ciągu dwóch lat od walki z Justinem Gaethje, to jest to prawie niemożliwe, aby w ogóle doszło do jego powrotu. W tym momencie dagestański fighter byłby już poza swoim najlepszym okresem, więc powrót nie miałby dla niego sensu.

Javier Mendez
"Mogę powiedzieć to komfortowo, że po dwóch latach poza Oktagonem, na pewno nie będzie powrotu. Wcześniej, kiedy będzie czuł się młodo i wciąż będzie w swoim najlepszym okresie, powiem, że nie wiem.

Zdecydowanie powiedziałbym, że kiedy swój najlepszy czas będzie miał już za sobą, zdecydowanie nie będzie to miało sensu, ponieważ nie będzie rywalizował, kiedy nie jest w stanie rywalizować. Ale mogę szczerze powiedzieć, że jeśli nadal jest w swoim najlepszym okresie, zawsze istnieje możliwość, że (Khabib) i jego matka mogą porozmawiać. To mogę powiedzieć.

Nie zakładałbym się o to, ale wiem, że jest możliwa sytuacja, którą bym widział. Jeśli byłoby coś, co sprowadziłoby go z powrotem, to jest to wciąż jego dobra forma i rozmowa z jego matką."


Bez wątpienia powrót Khabiba Nurmagomedova byłby ogromnym wydarzeniem i czymś na co liczy zdecydowana większość fanów MMA. Pytanie tylko, czy jest w stanie przekonać swoją matkę do tego, aby zmieniła zdanie i pozwoliła mu na kontynuowanie kariery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

thenationalnews.com

„Dlaczego Khabib nie pyta mnie, ile mogę zaoferować za jego powrót?” – Zdaniem Khabiba Nurmagomedova, Dana White i UFC chcą jego powrotu

Były mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov twierdzi, że prezydent organizacji Dana White i spółka nadal chcą, aby wrócił i nadal walczył w Oktagonie.

Khabib Nurmagomedov po raz pierwszy ujawnił swoje zamiary przejścia na emeryturę w MMA po zwycięstwie nad Justinem Gaethje przez poddanie na UFC 254 w październiku ubiegłego roku. Po kilku miesiącach zastanawiania się nad swoją przyszłością, Nurmagomedov zwakował swój tytuł na początku tego roku i przeszedł na sportową emeryturę. Jednak pomimo tego, że „Orzeł” już nie lata, nie powstrzymuje to Dana White’a i reszty menedżerów UFC przed próbą przekonania Rosjanina do powrotu.

Rozmawiając z UFC Russia, Nurmagomedov przyznał, że White wciąż ma nadzieję na jego kolejną walkę, i powiedział, że szef UFC niedawno skontaktował się z jego menadżerem Ali Abdelazizem.

„Wiesz, kilka dni temu, nie wiem czy można to nagrywać, (Ali) Abdelaziz zadzwonił do mnie kilka tygodni temu. Zapytał mnie, „Czy wiesz, o co zapytał mnie Dana White?” i powiedział mi że Dana zapytał – „Dlaczego Khabib nigdy nie pyta mnie, ile pieniędzy mogę zaoferować za jego powrót?” Zapytałem Abdelaziza, „To jest pytanie do mnie przez ciebie, czy co?” A on powiedział mi: „Nie, Dana po prostu zapytał”.”

Jeśli jednak chodzi o Nurmagomedova, to wydaje się, że żadna ilość pieniędzy nie zmieni jego zdania.

„Spójrz, naprawdę nie jestem zainteresowany. Poszliśmy tą drogą. Powiedziałem i zrobiłem wszystko, co chciałem. Podjąłem decyzję. Jednakże, (White) nie poddaje się. Nawet nie Dana, ale cała centrala UFC w Las Vegas. Zakładają, że zawyżam swoją cenę lub przygotowuję swoją agendę na przyszłe negocjacje. Odszedłem, ale mam takie odczucie jakby oni sądzili, że myślę w ten sposób: „dajcie spokój chłopaki, zmieńcie moje zdanie, dajcie mi pieniądze czy coś”. Tak to odczuwam. Wierzę, że w końcu zrozumieją mnie i mój wybór.”...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Ali Abdelaziz odrzuca pomysł rewanżu Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem: „Conor nie jest już nawet zawodnikiem na wysokim poziomie”

Rewanż między Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem jest już mało realny ze względu na zakończenie kariery przez Rosjanina, ale nawet gdyby Khabib nadal walczył, jego menadżer Ali Abdelaziz twierdzi, że do tej walki i tak by nie doszło.

Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor byli zaangażowani w największą walkę pod względem oglądalności i finansów w historii UFC, kiedy spotkali się na UFC 229 w październiku 2018 roku. Walka ustanowiła rekord sprzedaży PPV na poziomie 2,4 miliona. Ale pomimo tego, zawsze pojawiały się sugestie, że pewnego dnia może dojść do rewanżu tylko ze względu na to, ile pieniędzy generują ci dwaj zawodnicy. Jednak Nurmagomedov jest już na emeryturze, a McGregor przegrał z Dustinem Poirierem i leczy kontuzję, co sprawia, że nigdy nie widzieliśmy tych dwóch legend sportu bardziej oddalonych od siebie, a rewanż wydaje się mało prawdopodobny.

Rozmawiając z ESNews, menadżer Nurmagomedova, Ali Abdelaziz, został zapytany o to, czy kiedykolwiek będzie szansa na rewanż między „Orłem” a McGregorem. Menadżer od razu storpedował ten pomysł, sugerując, że McGregor musi najpierw uporządkować swoje życie.

Ali Abdelaziz
"Brachu, Conor nie jest już nawet zawodnikiem na wysokim poziomie. On znowu polubił narkotyki. Musi iść na odwyk i popracować nad swoim życiem. On nie musi już walczyć."
Chociaż McGregor nie będzie walczył w najbliższym czasie po złamaniu nogi w walce z Poirierem na UFC 264, nie mógł się ostatnio powstrzymać przed uderzeniem w Nurmagomedova i jego zmarłego ojca paskudnymi wpisami w w mediach społecznościowych.
https://twitter.com/CTaylor_96/status/1419882401879240705?s=20

Pomimo faktu, że Rosjanin nie poświęcił Irlandczykowi absolutnie żadnej uwagi, jeśli chodzi o odpowiadanie na jego prowokacje w mediach społecznościowych, nie powstrzymało to McGregora od kontynuowania uprawiania trash talk’u. Jednak w związku z tym, że obydwaj panowie znajdują się obecnie w pozornie zupełnie innych miejscach w ich karierach, wszystko wskazuje na to, że rewanż między nimi nie dojdzie do skutku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1336 Napisanych postów 6537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191322
Ali ma akurat rację ,słyszałem że rudy tuman ma waczyc na wozku inwalidzkim, żeby przyciągnąć gawiedź , to imo niech z gołą dvpą zawalczy w kisielu , jeszcze większy fame będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

Khabib Nurmagomedov Instagram

Khabib Nurmagomedov podpisał kontrakt z klubem piłkarskim

Były mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov przenosi swoje talenty na boisko piłkarskie po podpisaniu kontraktu z FC Legion Dynamo.

Po zwycięstwie przez poddanie nad Justinem Gaethje na UFC 254, Khabib Nurmagomedov oficjalnie przeszedł na emeryturę w MMA, podając śmierć ojca jako powód zakończenia kariery w mieszanych sztukach walki.

„Orzeł” jest powszechnie uważany za najlepszego lekkiego w historii MMA, po uzyskaniu doskonałego rekordu 29-0 podczas swojej znakomitej kariery choć według wielu fanów nieco zbyt krótkiej kariery.

Podczas czerwcowej sesji Q&A na Facebooku, Khabib Nurmagomedov ujawnił, że miał wiele ofert z wielu różnych klubów piłkarskich.

Khabib Nurmagomedov
„Wiele klubów piłkarskich, oferuje mi (kontrakt). Ale muszę trochę nabrać piłkarskiej formy. Ponieważ forma piłkarza jest trochę inna niż zawodnika MMA.

Kiedy walczysz w MMA albo grasz w piłkę nożną, to są dwie różne rzeczy. Ale nie wiem, czy będę grał zawodowo. Jeśli jakieś kluby zaoferują mi umowę i złożą mi interesującą ofertę, zaakceptuję to.”


Teraz zaledwie 2 miesiące po tym wspomnianym Q&A, ogłoszono, że Khabib Nurmagomedov zawarł umowę na grę w piłkę nożną dla rosyjskiego trzecioligowego zespołu FC Legion Dynamo.

FC Legion Dynamo
„Przy podpisywaniu umowy, Nurmagomedov uścisnął dłoń z prezesem klubu Shamilem Lakhiyalovem.”

https://www.instagram.com/p/CSgeE-CK789/?utm_source=ig_web_copy_link

Szczegóły finansowe nowego kontraktu piłkarskiego Khabiba Nurmagomedova z FC Legion Dynamo nie zostały w tym momencie podane do publicznej wiadomości.

Mimo to, Nurmagomedov wydaje się być bardzo chętny do zrobienia jak najlepszego wrażenia, gdy po raz pierwszy wyjdzie na boisko jako zawodowy piłkarz.
https://www.instagram.com/p/CKcOtYzqdV2/?utm_source=ig_web_copy_link 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

Khabib Nurmagomedov Instagram

Trener Javier Mendez o tym, jak pieniądze i sława zmieniły Khabiba Nurmagomedova

Główny trener AKA Javier Mendez wyjaśnił, jak pieniądze i sława "w stu procentach" zmieniły byłego mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba Nurmagomedova.

Khabib Nurmagomedov przeszedł na emeryturę w MMA na początku tego roku z doskonałym rekordem 29-0, w tym 13-0 w samym Oktagonie. Rosjanin dołączył do organizacji w 2012 roku i zaczynał jak każdy młody debiutant pnąc się po szczeblach, zanim dosyć szybko wyrobił sobie nazwisko w Oktagonie. W 2018 roku Nurmagomedov walczył z supergwiazdą UFC Conorem McGregorem w super walce i zarobił dużo pieniędzy pokonując go. Oprócz pieniędzy, które Nurmagomedov zarobił wewnątrz Oktagonu, zarobił również dużo pieniędzy poza nim, od przedsięwzięć biznesowych po wszelkiego rodzaju występy medialne. Jest on niesamowitym człowiekiem sukcesu i dowodem na to, że jeśli jesteś utalentowany i ciężko pracujesz na tym świecie, to dobre rzeczy mogą się zdarzyć.

Rozmawiając w niedawnej sesji Q&A, główny trener Nurmagomedova z AKA, Javier Mendez, został zapytany o to, jak pieniądze zmieniły "Orła". Jeśli chodzi o legendarnego trenera, Nurmagomedov rzeczywiście zmienił się po tym, jak zaczął zarabiać więcej pieniędzy – ale na lepsze. Według Mendeza, Nurmagomedov stał się życzliwszy i bardziej hojny dla innych.

Javier Mendez
"Tak, on się zmienił. Zmienił się w stu procentach. Stał się bardziej hojny. Stał się bardziej hojny, trochę bardziej życzliwy dla ludzi. Zawsze był miły, ale stał się lepszy w kontaktach z ludźmi. Wraz z większą ilością pieniędzy stał się lepszy.”


Istnieje wiele przykładów ludzi w historii, którzy stali się bogaci, a następnie odwrócili się od ludzi, którzy ich tam doprowadzili, ale nie Nurmagomedov. W rzeczywistości, nawet jeśli jest teraz bogatym człowiekiem, nadal pozostaje w tym sporcie, trenując swoich kolegów z drużyny w AKA, udowadniając, że to, co Mendez powiedział o jego zmianach, jest prawdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3455 Napisanych postów 21562 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329609

FC „ANJI”

Ali Abdelaziz zdementował doniesienia o podpisaniu przez Khabiba Nurmagomedova umowy z klubem piłkarskim

Ali Abdelaziz stwierdził, że doniesienia informujące o przejściu Khabiba Nurmagomedova do rosyjskiego klubu piłkarskiego są „fałszywymi informacjami”.

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się doniesienia i plotki o tym, że były niepokonany mistrz UFC Khabib Nurmagomedov, który przeszedł na emeryturę w MMA w zeszłym roku, formalnie podpisał kontrakt z rosyjskim klubem piłkarskim z trzeciej ligi FC Legion Dynamo.

Biorąc pod uwagę, że klub ma siedzibę w Machaczkale, stolicy i największym mieście w Dagestanie, informacja była uważana za dość prawdopodobną – zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jak wielkim pasjonatem piłki nożnej jest Nurmagomedov.

Jednak jak twierdzi menadżer Khabiba, Ali Abdelaziz, fani będą musieli poczekać, jeśli chcą zobaczyć „Orła” rywalizującego w innym sporcie. John Morgan z MMA Junkie zapytał Abdelaziza o komentarz do sprawy:

John Morgan
„Spróbowałem potwierdzić w rozmowie z Abdelazizem te doniesienia o podpisaniu przez Nurmagomedova umowy z rosyjskim klubem piłkarskim. Powiedział, że nie ma „absolutnie żadnej prawdy” w tym raporcie i określił go jako „całkowity fake news”.

https://twitter.com/MMAjunkieJohn/status/1427015084245614593?s=20

Póki co trudno stwierdzić, co jest prawdą, a co nie, ale wkrótce sytuacja powinna się wyklarować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator - Phil Davis vs Vadim Nemkov o pas wagi półciężkiej

nutloveb