SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ketoza+if, opłaca się?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Cześć. Jestem w tematach redukcji i if zielony, bo nigdy się nie odchudzalem.

Czy jeżeli trening mi wypada o 15 to jest sens robić okno żywieniowe 12-18?
Jestem w keto, czasem o 9 już masakrycznie zaczyna ssać. A jedząc o 12 mogę być zbyt zapchany, a energię na trening warto doładować "chociaż, na ketonachh w trakcie postu i tak jej mam sporo, tylko głód wkurza"

Macie jakieś propozycje? Słyszałem że, w if trening żeby miał sens musi być na czczo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Nigdy nie byleś na redukcji i od razu rzucasz się na keto w dodatku połączone z IF?
Po co?
Zarówno keto, jak i IF to żadne magiczne metody i nie ma podstaw by sądzić, że są skuteczniejsze od tradycyjnych metod.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Keto kiedyś byłem,, nie będę w kolejnym temacie tłumaczył dlaczego znów wszedłem. Nigdy nie redukowalem bo nie zalalem się tłuszczem, więc temat redukcji mnei nie interesował i nie, - nei od razu. Skąd taki wniosek? Zaadoptowalem się i i tak jadłem 2-3 razy dziennie Polonię i po treningu wiec pomyślałem żeby upchac ścisłej godziny żywienia bo słyszałem o if, stąd moje pytanie. Nie zmieniaj kierunku tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a z jakichś szczególnych powodów chcesz wejść na keto?
odpowiadając wprost na pytania i rozterki, osobiście wolałbym jeść po treningu czyli 16/17-20-22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Do 17:30 ćwicze,, jem najprędzej o 18 a o 21:30 to już, spie
Napisałem - ćwicze o 15, pracuje 6-14, w, pracy czasem fizycznie czasem siedząc stąd moje pytanie, jak proponujecie mi ustawić okno żywieniowe by było okej i czy w if nei jest problemem posiłek 3h przed treningiem
W ketozie jestem,, czuję, się dobrze
Więc nei byłem więźniem diety, nawet w busie ryż zarlem, przez to za dnia za mało czasu na co kolwiek dlatego zmieniłem sposób odżywiania,, przy, okazji Spale 3% tłuszczu i potem pomyślę jak masować



Zmieniony przez - david13 w dniu 2019-12-06 11:35:01

Zmieniony przez - david13 w dniu 2019-12-06 11:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jedzenie przed treningiem nie będzie problemem, możesz zrobić tak okno, zacząć przed treningiem nawet 1h czy 2h jak nie będziesz miał dyskomfortu na treningu i pociągnąć po treningu czyli 12-20 by wypadało zrobić, bo jak zaczniesz o 12, z treningu wrócisz pewnie koło 17 najwcześniej więc przy oknie 6h miałbyś teoretycznie godzinę na zjedzenie pozostałych kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
No tak mniej więcej jest no ale wiesz, po silce j**ne z 1000 kcal,,2h przed 1700 i już, mam 2700 kcal, jak dziś. Przyklad

Zjadłem dziś o 11 50g masła 250g pieczarek 450g watrobki 200ml śmietany na, raz, po godzinie lekko zmęczony ospaly, musi się strawic lub muszę rozbijac posiłki na mniejsze wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
W zasadzie to sam sobie starasz się odpowiedzieć na to czy warto stosować wspomniane przez Ciebie rozwiązania żywieniowe, a przy okazji przekonac nas, że tak właśnie jest.

Odpowiedź w tym przypadku jest dość prosta. Skoro Tobie tak odpowiada, to tego się stosuj. Dla większości osób ketoza nie jest dobrym rozwiązaniem. Dla części osób IF również nie będzie dobry. Dla dużej cześć dwa posiłki dziennie to bardzo źle rozwiązanie, szczególnie pod względem funkcjonowania układu trawiennego. Ty chcesz to wszystko połączyć. Pozostaję życzyć powodzenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
A IF jest tego wart by lekko bardziej obciążać układ trawienny? Czy już lepiej jeść śniadanie obiad kolacje w ketozie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
W jakim sensie wart? IF nie ma wpływ na wyniki kształtowania sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
IF to styl jedzenia jak każdy inny, po jakimś czasie przyzwyczaisz układ trawienny do tego że dostaje rzadziej a większe porcje, poza tym zgodnie z tym skąd się wziął IF to nasz nauralny sposób żywienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z obliczeniem zapotrzebowania kalorycznego przy interwałach w domu, oraz z wyliczeniem BWT

Następny temat

Problem z trawieniem ? ( pytanie o odżywianie )

WHEY premium