SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton vs Magnus

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 789
1) http://allegro.pl/item344732177__bestseller_kelton_lawka_stojaki_spartan_ii.html

vs

2) http://allegro.pl/item342890433_najsolidniejsza_lawka_magnus_integra_pod_285kg.html

którą kupic?
czy może za te piniazki jest cos lepszego.. nie stac mnie na nic drozszego
PORADZCIE, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
twoją widziałem i też miałem brać 5zł różnicy było , Chyba że to nie ta ławka co ma w zdjęciach. Najważniejsze aby się na twojej i mojej dobrze trenowało i nie latała jak Marketówka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
mam zaufanie do keltona

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
jak najbardziej kelton

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
KELTON I JUŻ

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Obie ławki dobre ze wskazaniem na Keltona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9545
kelton bez zastanawiania się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Nie umniejszam dobrej opini keltona i na pewno jest to świetny sprzęt, ale jak dla mnie to obie łąwki są bardzo fajne, nawet powiedziałbym dla odmiany na tym forum że bym brał to drugie magnusa tak naprawdę nie wiem co bym sam wybrał, po prostu trudno znaleść te elementy, które by się bardzo różniły oraz trudno mówić tu o wiekszej różnicy w jakości bo wygląda porządnie-zaróno jedno jak i drugie

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-04-17 18:52:19

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Zauważyłem że gdy ktoś się pyta o sprzęt, i w grę wchodzi kelton vs X. to zawsze wygrywa kelton

Osobiście mogę ci tylko powiedzieć że ta keltona to napewno dobra ławka i się nie zawiedziesz. Magnusa nigdy nie używałem.
pzdr

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Z tych 2 kelton.

... szału nie ma.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to LBM?

Następny temat

Kelton vs Kettler

WHEY premium