SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton spartan II

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1216
Witam. Dziś doszła do mnie ławeczka spartan II, która była zamawiane w wtorek, mimo małych problemów z wysyłką doszła. Gdy skręcałem ławeczkę okazało się że stojak pod modlitewnik jest krzywy (ale to nie przeszkadza ), a dokładnie wszystkie czerwone "druciki" tzn. blokady, są powyginane i mają zdarty lakier, lub rdzę, tak jakby były używane, ponieważ te przetarcia są na zgięciach. Numer zamówienia to 18038, jak by był potrzebny.
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie czerwonych przejściówek na wysuwane stojaki. Gdy je zamocuje i chcę podnieść stojak to one wyskakują i strasznie trudno je zamontować. Jaki jest sposób aby to dobrze chodziło.

Zmieniony przez - BoosTone w dniu 2010-01-11 22:08:10

"A ty wieź się nie napinaj, pozwól niech sączy się serotonina"

Hip Hop nigdy Stop...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Witam . Zgodnie z ustaleniami drogą telefoniczną sprawa będzie rozpatrzona i wyjaśniona.

Tomasz Żółty Specjalista ds. sprzedaży Kontakt do mnie (014)68-61-120 GG:19958593 [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyciąg Heavy Otus I

Następny temat

Sztanga Keltona

WHEY premium