SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton- NAJNOWSZE

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2718
Hah Klasa sama w sobie naprawdę świetne wykorzystanie heavy phytona naprawdę konkretny sprzęt na którym możemy ćwiczyć wszystko a cena adekwatna do produktu naprawdę SUPER :D oby tak dalej aż miło popatrzeć :wyciag gora dol, stacja na nogi maszyna na klatke naprawdę bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13979
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20076
Cenowo ładnie tylko ta przysyłka... Myślałem że w 1000zł sie zmieści z przesyłką. Ale w porównaniu do innych to i tak ok.

Edit: Czy mi się pomyliło czy rozstaw jest 160cm ?

Zmieniony przez - MagickY w dniu 2008-09-24 13:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13979
MagickY: Pierwszemu klientowi który zrobi recenzję przynajmniej tak dokładną jak puma666 możemy wysłać bez kosztów transportu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7788
o ku**** jaka cena:O w zyciu bym tego za taką kase nie kupił! no chyba że bym nie miał co z nią robić xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mentO mOri: To jest naprawdę nie duża cena. Ktoś już na sfd zauważył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7788
ta no zalezy dla kogo:D ja za 1000zl mam wycia gorny+dolny(obciazenia na stale) ok 90kg talerzy gryf prosty182cm lamany i 2 krotkie + prase do nog stojak pod modlitewnik stojaki w stylu HS4 + wasza lawke PL4 + drazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2718
oooo ale to chyba jak sobie sam wytoczysz i sam zespawasz jak mi pokażesz sklep w którym taki zestaw kupisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
gryfy nowe kupione o śr. 30mm:D talerze roznie gdzies w tesco auchan czy na szrocie;D lawke kupilem a reszte to juz tylko tyle co material bo sam robilem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mentO mOri: Może byś zrobił recenzje ? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ŁAwka za małe pieniądze

Następny temat

Ktorą ławę wybrać??

nutloveb