SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton HS3 czy Marbo Ms-s007 ;)

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Mam pytanie który z stojaków jest stabilniejszy i bardziej wytrzymały .Do Keltona zachęca mnie to że ma dodatkowo śruby do przykręcenia wysuwanych stojaków a marbo ich nie ma. Proszę o opinie osób które posiadaja jakiś z tych stojaków. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
oba nie posiadają zadnych śrób tylko wsówki do regulaci poziomu, ja bym brał marbo

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6462
ja tez maarbo

dddd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
PK_Kaczor jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj, akurat te z keltona maja mozliwosc doczepienia dodatkowych stojakow wysunietych do przodu, wykreca sie 2 bolce i przykreca stojaki

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
a o to chodzi, to ja myśłaem o czymś innym.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór gryfów i ich możliwości

Następny temat

Wielkie stojaki pod sztangę z asekuracją MS-S006

Wiecej