SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelis walczy z tłuszczem cel 11 kg

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5865
bez sztangi jakos daje rade z 9-10 zrobic wiec zaczne tak ,aż będę bez problemu robić po przynajmniej 15 i później dodam ciężar
Dlaczego stepper nie???? na silowni mowili,że na posladki jest najlepszy :)

Zmieniony przez - Kelis85 w dniu 2012-02-23 10:43:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Stepper niszczy kolana.
Aerobami (a do nich zalicza się stepper) pośladków nie ujędrnisz i nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5865
O tluszczu to wiem ,ze miejscowo nie spada i przeważnie zawsze najpierw tam gdzie najmniej chcemy, co do steppera myslałam ,zepo prostu angażuje bardziej dupe , ale ostatnio po marszu pod gore 90 minut nie moglam do szatni zejsc po schodach i sie sciany trzymalam wiec może przy bie,żni zostane jednak.
patrzyłam na te treningi odwodowe , co się robi 12 cwiczen bez przerwy jako 1 obwod ,fajnie to wygląda ,ale może czasem byc problem -przygotuje sobie ławeczke skośna , prostą , ciezary ,ustawie maszyny ,ale pojdę na 1 to mi ktoś zajmie nastepne co mam robić i juz bedzie przerwa dluga albo zmieniona kolejnosc , chyba ,że robic odwod po 2-3 serie od razu na kazda partie i jak cos mam zajete to wykorzystac inne cwiczeniena ta sama partie zeby w dobrej kolejnosci isc.
Teraz mam tydzień przerwy bo mi sie karnet skończył a nastepny kupuje z chlopakiem dopiero we wtorek,zeby miec miesiac caly do powrotu do Anglii bo koniec marca wracamy ,porobie ten miesiac odwodowy trening 3 razy w tyg i 2 razy same aeroby ale dlugo - min godzine i zobacze jak bedzie szlo z dietą .
właśnie oglądam swoje zdjęcia i jestem w szoku jak mogłam tyle tłuszczu na brzuchu i nawet PLECACH wyhodować.
Zamieszczam 3 z każdej strony , moze coś doradzicie jeszcze ...
Chcialabym do konca marca min 4-5 kg tego tluszczu zrzucić.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
jak nie masz warunków to nie rób obwodowego tylko ten z pkt 13 https://www.sfd.pl/-t585708.html jak wcześniej pisałam. To jest naprawdę wymagający trening na którym dziewczyny ładnie chudną (w połączeniu z dietą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 558 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22950
Keli, masz źle dobrany stanik- przez niego tłuszcz na plecach staje się "bardziej widoczny". Poszukaj w rozmiarach o 1 lub 2 większych, najlepiej dobierz u specjalistki w sklepie z bielizną :)

http://www.sfd.pl/Meybee_/_Road_to_be_Iron-t804665.html

Cycling macht frei!
02 Orlen Marathon: 05:13:47
35 Maraton Warszawski: 05:26:29
32 Maraton Warszawski: 05:58:52
Half Ironman: SOON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5865
kurcze i tak już wieksze kupuje :P wcześniej d a teraz dd albo E bo F jak mierzylam byly za duze miski i odstawaly. Bez stanika tez mam te wałki :D jak bede w sklepie to pomierze inne rozmiary też :) dzieki za kierowanie mnie na dobra droge :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Nie patrz na to jaka miseczka, dopiero obwód+miseczka daje rzeczywisty rozmiar. 70D i 80D to nie jest ta sama miseczka... Pierwszy z brzegu link:

http://www.dopasowana.pl/Jak-dobrac-rozmiar-biustonoszas-clinks-pol-8.html

Masz ładny biust, szkoda go popsuć źle dobranym stanikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5865
no ładne kwiatki 75 G mi wyszło :) takie wielkie cyce mam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kelis, masz tzw. fobię literowo/numerkową
ja też (przed dobraniem odpowiedniego stanika) zareagowałam"co taaka wielka miska??
nie bój się literek, bój się źle dobranego stanika

zobacz, taka sama miska DD



teraz widzę, że Camel już napisała co i jak

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-23 16:53:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja Was proszę... Ja nie mam cycków, a rozmiar dumny noszę... 65E
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, poprawa kondycji, jędrna pupa

Następny temat

Starsza kobiety i odchudzanie

WHEY premium