SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kcal i makroskładniki w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2198
Witam, chcialbym aby ktos postaral sie na oko okreslic moja kaloryke i makroskladniki w ktorej ulozeniu pomogl mi jeden dietetyk.
Wiek:18lat
Treningi : Crossfit Od poniedziałku do piątku (5 intensywnych treningow)
Sobota: Wolny wybieg 6-7km tlenowego biegu
Niedziela:Dzień wolny.
Dodam do tego iz nie zamierzam wykluczyc ze swojej diety glutenu i innego bo nie bede wariowal.
Wymiary:181cm,88.5kg wagi. Pas: 94cm

Kaloryczność Diety : 2400
350g weglowodanow,55g tłuszczu, 160g białka.

Dodatkowo wspierać się będe monochydratem kreatyny (5g dziennie), zma przed snem i mały szejk z 20g białka WPC whey.
Białko z szejka jako dodatek ktory pozwoli mi na eliminacje slodyczy:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Na pierwszy rzut oka występuje zbyt mała ilość lipidów.
Wstaw swoją dietę w zalecanej formie.

https://www.sfd.pl/.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2198
Nie dodam zrzutu diety bo mam to rozpisane wszystko na kartce. Jakby nie bylo, co byscie zmienili ;)? dodam ze pierwszy raz bede na wysokich weglach bo bylem bardzo przekonany do teorii big majka i probowalem diet tluszczowych i innych modyfikacji tj. paleo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skąd mamy wiedzieć co zmienić skoro nie widzimy diety tylko liczby

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2198
Nie mam diety. Nie wiem czy widzicie co napisalem? Napisalem prosze o ocene makro i kalorii pod crossfit a nie ocene diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
To co to za dietetyk który nie może Ci wszystkiego wytłumaczyć i musisz się pytać na forum? Napewno tłuszczy mało . Crosfit 5 razy w tygodniu ? Może spróbuj 7 razy ? Wiem ze teraz jest moda na crosfit ale proponuje robić wszystko z głowa . Za chwile będziesz zakłada temat ze masz problem z kontuzjami . Potrzebujesz rownież regeneracji , nie zapominaj o tym . Jeżeli chcesz pełnej oceny diety to wstaw ja wg wskazań jw


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-08-31 21:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
2400 przy takim obciążeniu treningowym? Dla 18 latka? 55 g tłuszczy? Nie jestem dietetykiem ale brzmi jakby było mało.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zdecydowanie kontrowersyjna ilość kalorii.

Słuchaj, to Ty przychodzisz do nas z prośbą o pomoc, my natomiast chętnie jej udzielimy bowiem trzymaj się zasad forum - po to one istnieją. Niemniej jednak poprawiamy tutaj setki diet dziennie (bezinteresownie) trochę wyrozumiałości. Dieta to sposób odżywiania, każdy ją ma bowiem co Ci po makro skoro być może Twój jadłospis jest deficytowy w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki odżywcze. Twój kolega ,,dietetyk'' za bardzo się nie wysilił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2198
Diete bede sam uzupelnial i liczyl kalorie bo nie bede chodzil jak w zegarku i sprawdzal w zezzycie czy mam zjesc 150g kurczaka czy 100g wolowiny bo nie zwariowalem do tego stopnia. Wiem z jakich produktow korzystac , bede wszystko wazyl i wprowadzal do dzienniczka. Po naniesieniu poprawek wyszlo 2600kcal , 350g wegli , 143g bialka 72g tluszczu. Dzieki za wszelkie uwagi, i nie hejtujcie crossfitu tak jak flex. Chcialbym cie widziec flexik na jakimkolwiek treningu cf/mma, ciekaw jestem czy umialbys parenpompek zrobic w polowie treningu . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Zmiana kcal i makroskładników na pewno na plus. Jednak jak na tak wysoką akrywność fizyczną ciągle zbyt mało kcal. Wylicz zapotrzebowanie z wzoru:

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2198
3000kcal 188g bialka 375g wegli i 83g tluszczu. Pon-pt crossfit mieszane wody silowo komdycyjne +sobota wolny wybieg niedziela regeneracja. 5g mono dziennie , szejk z bialka i zma przed snem. Bedzie spoko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łosoś wędzony warkocz - problem z kcal

Następny temat

Lays prosto z pieca

WHEY premium