SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa nie działa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3328
Cześć od dłuższego czasu pijąc kawę (1x dziennie, 1-2 łyżeczki) nie czuję by ona w ogóle pobudzała mój organizm. Czy przyczyną "nie działania" kawy mogą być zablokowane jakieś receptory?? Dodam,że robiłem przerwę od kawy ponad tydzień i też nie działała. Tak samo nie działają na mnie przedtreningówki. Niekiedy po wypiciu kawy mogę iść spać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Jedna dwie łyżeczki kawę to akurat żadna duża dawka kofeiny. Wypij expresso i zobaczysz


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2016-10-04 20:53:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3328
W wakacje gdzieś w restauracji piłem expresso i tylko się zdziwiłem wielkością kubeczka, w którym podano kawę. Nie działało. A jak w domowych warunkach zrobić expresso (albo ile dać łyżeczek kawy) - mam expres stawiany na gazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
zrob sobie hyph mooda%)
250 ml zwyklej coca coli+2-3 lyzeczki kawy rozpuszczalnej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
te jak wypiję kawę nie czuje nic, widocznie za słabą pijasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaką tę kawę pijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jeśli o mnie chodzi to sporadycznie w MC czy jakiś orlen, szału nie ma

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo mc, orleny i inne starbucksy to milusie kawiarenki
Jak chcesz mocnego wyrwania, to spróbuj Death Wish - 200% więcej kofeiny, niż w zwykłej kawce
Ile by tej kofeiny jednak nie było, zawsze dojdzie do zjawiska tachyfilaksji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3328
TomQ-MAG
zrob sobie hyph mooda%)
250 ml zwyklej coca coli+2-3 lyzeczki kawy rozpuszczalnej
To do coca coli mam dodać 3 łyżeczki kawy mielonej?? Panowie raz pijam kawę mieloną raz rozpuszczalną. Dziś wypiłem 3 łyżeczki kawy rozpuszczalnej i tylko co miałem to zgagę prze krótki czas i za jakieś 30 minut mocne parcie na pęcherz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rozpuszczalnej, z mieloną po dodoaniu do coli się nic nie stanie chyba że być na noc odstawił to moze coś naciągnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3328
oki, spróbuje w weekend tej mieszanki. A czy są jakieś substacje na odblokowanie receptorów przez które nie działą na mnie kawa??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa ze stewią

Następny temat

Redukcja - Sztuki walki

WHEY premium