SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa a hst

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Tak sobie siedzę, jakieś pół godziny temu skończyłem trening, glikogen podrasowany, i wypiłbym sobie kawkę.
No i ciekaw jestem co by się działo po takiej kawce(1,5 łyżeczki rozpuszczalnej, 3 łyżeczki cukru i kapka mleka), gigantyczny katabolizm, czy może wpływ byłby niewielki?
Wiecie coś na ten temat?

Zdrówki

Zmieniony przez - Jaronir w dniu 2005-02-01 15:09:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Przeczytałem właśnie w tym arcie:
https://www.sfd.pl/temat180643/
że:
"Każda seria będzie przebiegać bardziej gładko, ponieważ kofeina podwyższa granicę mleczanową i powoduje, że gromadzi się mniej kwasu mlekowego."

Więc dodaję jeszcze pytanie, jak się ma kawa do HST, wszak jednym z ważnych chyba elementów hst jest celowo duże wydzielanie kwasu mlekowego.
Czy to znaczy, że przy hst kawa przeszkadza?

ps. jako że pytania są już dwa, proszę o zmianę tytułu tematu na "Kawa a hst" Dziękuję

Zdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
istotnie kwas mlekowy konserwuje miesnie i stawy ale dzieje sie to zazwyczaj w 15tkach, tuz po sd

na pewno kawa nie przeszkadza w hst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
no w hst nieprzeszkadza,ale moze troszke przeszkodzic kreatynie na hst jesli bierzesz,bo kreatyne tez najlepiej dac z 30 minut przed treningiem a jak dasz tu i kawe razem to sam niewiem,ponoc niezadobrze,dlatego ja teraz na moim SD postanowilem sie oduniezaleznic od kawy bo bylem na ckd i pilem po 3 dziennie z efedryna,a od przyszlego tygodnia zaczynam hst i expandera stak kreatynowy wiec lepiej odloze kawe teraz poki moge duzo spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Peponent(or someone else), zacząłem właśnie piętnastki, walić kawkę przed treningiem, czy nie, jak myślisz?
Lobo, krety nie łykam, więc luz

Zdrówki

Zmieniony przez - Jaronir w dniu 2005-02-02 01:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
WIEC PIJ KAWKI TAKIE SIEKIERKI PRZED TRENINGIEM,TYLKO KORZYSCI BEDZIESZ MIAL,NA MINUS TO TYLKO UZALEZNIENIE,ALE ROB JAK MOWIE PIJ PRZED TRENINGIEM MOCNA,A WDZIEN PBEZ TRENINGU NIEPIJ I TAK SIE NIEUZALEZNISZ RACZEJ JAK JA TERAZ.DOBRZE ZE MAM TE sd bo od 3 dni jak niepije kawy to nieiwem co sie wogole dzieje,niemam energi,ale mysle ze do wtorku sie to unormuje i zaczne trening hst na expandzie ale wolny od nalogu kawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT???

Następny temat

tak tak po raz kolejny hst

WHEY premium