SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasza gryczana.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Chcialem sie podzielic swoimi spostrzezeniami. I zarazem dowiedziec sie czy to tylko ja tak specyficznie na nia reaguje.

Otoz zawsze po posilku w ktorego sklad wchodzi kasza gryczana (przewaznie z wolowina albo wpieprzowina) zawsze zalacza mi sie taki mega glod, ze nie wiem. Nawet jak posilek z kasza jem na przymus bo apetytu nie ma to pozniej po zjedzeniu, w przeciagu 15-20 minut az mnie rwie w zoladku i musze jesc i jesc.. Nie powiem podoba mi sie to ze wzgledu na to, ze jestem ektomorfikiem, ale czy ktos sie spotkal z podobna rekcja na kasze gryczana?

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
dziwne , ja czegos takiego nigdy nie zauwazyłem a kasze jem dosyc czesto

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
No a ja mam tak za kazdym razem co zjem kasze gryczana, bo przy innych tego nie zauwazylem, wiec mnie to troche dziwic zaczelo

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ja tylko zauważyłem że po kaszy mam większe gazy ale żeby rwało to nie. Zawsze byłem głodny jak jadłem prażoną od kiedy kupuje taką co jej dużo narasta chodze dłuuuggooo syty

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Pierwsze slysze. Ale to chyab dobrze, szczegolnie jak ejstes ekto. Nie bedziesz mial problemow z dostarczeniem odpowiedniej liczby kalorii.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 17 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Miałem tak samo tylko że najpierw na ryżu białym, a później na kaszy. A teraz zajadam makaron z piersią przed treningioem i nie czuje głodu na treningu.

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
zjedz wiecej białka na probe.
w sensie miesa, ryby, jajek, sera
najlepiej sera i jajek.

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-04-01 23:21:59

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
Evils mozliwe ze u mnie też to jest ... :D chocciarz nie zauwazam tego bardzo ... no ale potrafie zjesc 2 torebki kaszy z sosem .. i nadal bym coś owalił :D tyle że żołądek przepełniony .. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
Cze ja mam pytanie nie będe zakładał nowego postu
Chciałem kuppic kasze gryczną a jestem na redukcji i nigdzie nie moge kupic wszędzie pisze kasza gryczna prażona
jem teraz jęczmienną
Czy prażona moze byc

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
e...prazona? do jakich ty sklepow chodzisz?:)
kup se ryz brazowy:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
a to co kasza jest zła
now łasnie dlatego nie kupiłem prazonej a byłem w hipermarkecje i niebyło

dada

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta niskokaloryczna do sprawdzenia

Następny temat

płatki fitness na masie?

Wiecej