SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karol Małecki - Pytania i odpowiedzi

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
Witaj Karol!
Jestem już trzeci miesiąc na masie i mam problem jeśli chodzi o ramiona. Po prostu stoją w miejscu i w dotyku są jakby mięso było przeplatane tłuszczem krótko mówiąc flak:) Co byś doradził?
Pozdro!

Zmieniony przez - grubsonix21 w dniu 2013-12-05 22:12:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Karol ,mam pytanko ,czy możesz zdradzic czy zamierzasz niebawem się bić lub na jakichś zawodach wystartować ,bo ostatnie zdjęcie nie jednoznacznie mówi czy chodzi o walke ... dzieki za odp,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Mówi jednoznacznie , że wchodzi nowy produkt o nazwie Octagon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Dokladnie, narazie walk nie bedzie. Karol kariere w sw ma juz za soba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
Witaj Karolu.
Mam takie pytanie odnosnie sniadania.... Jem na sniadanie owsianke taka zwykla zalewana wrzaca woda (wiadomo rano przed praca brak czasu ) I do tego bialko , orzechy. Ale chodzi mi o owsianke czy moglbym ja zastapic jakimis platkami kukurydzianymi? Np ''corn flakes'' czy ''chocapic'' Oczywiscie to przyklad z nazwami ale ogolnie czy moga byc i jakies mleko do tego i podgrzac w mikrofali? Co myslisz o tym Karolu.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
urbud: nie sądzisz, że to trochę głupie zadawać takie same pytanie na forach dwóch Mistrzów? Test, czy co? Chocapic jest dla dzieci, a nie dla kulturysty na diecie. A Karol już wiele razy odpisywał, że mamy jeść na masie "na co mamy ochotę", a na redukcji dokręca się śrubę i wtedy nie pchać w siebie śmieci.

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Kukurydziane jak najbardziej ale te poprzerabiane i napompowane powietrzem i cukrem(np kulki czekoladowe i reszta) to słaba opcja

Zmieniony przez - mytant w dniu 2013-12-08 16:10:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
No ok ok bo owsianka troszke sie przejadla i bym na jakis czas zmienil....
Fujiman tobie pytania nie zadawalem wiec nie rob smietnika(a karolem nie jestes).... forum jest po to aby pytac o rozne pytania jesli cos kogos ''dreczy''
I te twoje uwagi czy robie jakies testy sa nie na miescu.
A chocapik to napisalem wyraznie ze to jest przykad wiec czytaj ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Musisz szokować mięśnie np większą ilością powtórzeń lub większym ciężarem i przede wszystkim zadbaj o dietę i aeroby po każdym treningu.


Sporty walk to zamknięty rozdział w moim życiu, ale może kiedyś wbiegnę do octagonu

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i tak naprawdę możesz tu zjeść wszystko. Każdy rodzaj płatków będzie ok, mleko też może być ale osobiście wybieram jogurt naturalny. Smacznego

Brawo chłopaki

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Do OCTAGON'u wjedziesz na kółeczku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAROL MAŁECKI W SZWADRONIE FITMAX'A

Następny temat

Karol Małecki - Dziennik Treningowy

WHEY premium