SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karol Małecki - Pytania i odpowiedzi

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Też mnie zastanawia co miał Karol na myśli z tym Wiejskim i nabiałem ;)
zwłaszcza że sam szamie wiejski na kolację + jajka do tego ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
to są bardzo dobre źródła białka i białka i tłuszczu (w przypadku jaj), chodzi mi tu bardziej o możliwe wahania wody z powodu serka wiejskiego. Dlatego też czekam na odpowiedź Karola w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 998
Karol, mógłbyś ocenić tą dietę? Tak ogólnie powiedzieć, co mógłbym tu dorzucić/zmienić
- Po przebudzeniu Kreatyna + bcaa
Posiłek 1. Odżywka białkowa wpc z płatkami owsianymi/Jajka + omega 3 tabs (tą omegę ile razy w dniu, jakie pory)+ witaminy i minerały
Posiłek 2. Ryż biały + pierś z kurczaka, warzywa ( zazwyczaj brokuły )+ olej lniany
Posiłek 3. To samo co posiłek 2
Posiłek 4. To samo
Przed treningiem - Bcaa + kreatyna
Po treningu - Bcaa + kreatyna - Nie wiem czy dorzucić tu jakieś węgle-białko
Posiłek 5. Twaróg/ Serek wiejski + warzywa (świeże) chleb (razowy lub pełnoziarnisty)+ masło orzechowe
Posiłek 6 przed snem. wpc i tu pytanie ile minut przed snem i czy czegoś nie dodać
Czy warto zainwestować np w carnivor jeżeli nie jem zbyt często wołowiny
Z góry dzięki :)

Zmieniony przez - Przemo10124 w dniu 2013-09-25 20:25:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
podaj gramaturę poszczególnych produktów (ryż, kura,warzywa itd) bo ciężko się odnieść obiektywnie jak tyle niewiadomych. Od siebie dodam,że nawet 10 opakowań Carnivora Ci nie pomoże,jeśli nie będziesz miał dobrze zbilansowanej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
To białko kolagenowe pozyskiwane z kopyt, ścięgien etc. nie białko z faktycznej wołowiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
czyli same smakowitości hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Taaa bezapelacyjnie. zostaję przy serwatkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
2 serki na posiłek, 1 lub 2 takie posiłki dziennie. martwicie się o sód a to nie od niego są wahania jest bardzo potrzebny do prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz do ładowania przed zawodami

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Przede wszystkim zacznij od podania gramatury posiłków! Dodaj białko i ww po treningu, to podstawa. w ostatnim posiłku masło orzechowe.

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i do zobaczenia w Kielcach za 7 dni

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Hej Karol ! Zacznę od tego że bardzo miło się Ciebie ogląda i słucha. Pełna kultura wypowiedzi. A Twoja forma, REWELACJA !!! A teraz przechodząc do mojego problemu. Uprzedzam że będzie to kilka pytań. A więc tak, podobnie jak większość ektomorfików próbuję przez żmudną pracę zdobyć upragnioną masę jednak po drodze znajdą się większe lub mniejsze problemy. W moim przypadku jest to problem z posiłkiem przed treningowym. Niestety tak się teraz złożyło (na szczęście tylko w jednym dniu) że swój posiłek przed treningowy zjem ok 2,5-3 h przed ćwiczeniami. Nie podoba mi się to za bardzo, a znam swój organizm i wiem że już po 1,5 h będę czuł ssanie w żołądku. I moje pierwsze pytanie brzmi : Czy używki i jeśli tak to jakie mogą zastąpić posiłek przed treningowy ? A drugi problem to mianowicie układ samego planu treningowego. Do dyspozycji mam tylko środę, piątek i sobotę. I szczerze powiedziawszy mam duży problem z rozmieszczeniem poszczególnych partii w konkretnym dniu. Ale, ale wszystko zależy od odpowiedzi na 1 pytanie, bo jeśli posiłek przed treningowy zastąpię odżywką to dojdzie również poniedziałek. Jednak chciałbym rozważyć wszystkie opcje, dlatego proszę Cię o jakieś logiczne rozpisanie planu na te 3 dni. I to póki co byłoby na tyle. Dzięki z góry za odpowiedź i pozdrawiam. Trzymam kciuki za Twój występ !!! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAROL MAŁECKI W SZWADRONIE FITMAX'A

Następny temat

Karol Małecki - Dziennik Treningowy

WHEY premium