SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate + judo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 674
więc co to może być? :) http://kungfu.azs.prv.pl/ to jest stronka tej sekcji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Idź na fc ju-jitsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 674
chyba tak zrobie :) ewentualnie dołożę do tego judo lub kyokushin. Dziękuję za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Nie musisz do tego nic dokładać bo full contact jujitsu to w dużym uproszczeniu karate+judo

W sprawie Enshin Karate napisz wiadomość do użytkownika enshindojo, on wie wszystko o tym stylu w Polsce jest jednym z jego prekursorów w kraju jeśli się nie mylę.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 674
Freed85 - dziękuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
to kung fu to zapewne sanda sportowa + sportowe formy - coś w rodzoju tego czego szukasz - coś jak polaczenie Kick boxingu z judo ( no mniej wiecej) - wolno przewracaqć, pchac, podcinac, wywalac poza ring itd - zaleznie od regulaminu zawodów.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
Kubak:
jeśli studiujesz na UŚu to warto sie przejśc na kyokushin, zajecia z kyokushinu prowadzi Michal Krzak, wielokrotny mistrz polski i medalista mistrzostw europy oraz Beata Machulec, ktora go wyszkolila. Pewnie nie musisz sie po pierwszych treningach deklarować czy będziesz chodził czy nie więc przejdź sie na wszystko do wszystkich prowadzących i będziesz wiedział gdzie Ci najbardziej pasuje, kazda SW moze byc wartosciowa jesli jest odpowiednio nauczana i tak samo kazda moze byc beznadziejna jesli jest zle prowadzona.
Na judo na UŚu byłem ze 2 razy i o ile udo mi się podoba to trening mi tam nie pasował jakoś super, dobry dla bardziej zaawansowanych zeby sami sobie poszlifowali pewne rzeczy, ja jako nowicjusz(zreszta nie tylko ja, paru nas bylo) nie dostalem zbyt dokladnej instrukcji jak mam wykonywac techniki i w koncu ktos z cwiczacych sie nad nami zlitowal i nam pomogl w obawie ze sobie krzywde nawzajem zrobimy. Ale moze akurat trafilem na taki dzien dziwny. Na innych sekcjach niz judo nie bylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 674
Witaj Benny ;) Tak studiuję na UŚ :P Z mgr Michałem Krzakiem miałem zajęcia z karate na wf w drugim semestrze i byłem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć. Myślałem o judo gdyż jest ono na UŚ darmowe za full contact jj będę musiał płacić 50 zł miesięcznie ;) nie wiem jak to cenowo z karate wygląda. a chciałem zrobić najskuteczniejszą i najtańszą kombinacje stylów. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
jak judo jestr za free to elegancko(chyba dlatego mnie wpuścili na trening :) )
Skoro podobały Ci sie treningi z Krzakiem to tylko trzeba by sie jeszcze dowiedzieć jak jest z zajęciami poza obowiązkowym WFem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
kung-fu w kimonach... wow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 najbrutalniejszych uderzeń poniżej pasa w zawodowym boksie

Następny temat

KHAN vs JUDAH 23 LIPCA W LAS VEGAS

WHEY premium