SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kangaroos

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
Trenuje siatkówke piaty sezon mam 15lat i 180cm wiec malo... w ataku okolo 310-315cm ale chce wiecej.. czytalem ze to program dla zaawansowanych. I czy ja jestem zaawansowany? 5 lat trenowania ale brak jakichkolwiek treningow na wyskok? wiec jak polecacie czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj spokoj
bardzo kontuzjogenny program
kolana ci nie wytrzymaja

skaczesz bardzo wysoko jak na ten wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
hmm no ale ty mnie rozumiesz mojej sytuacjii ja musze skakac wyzej... poza tym po roku szkolnym musze wybrac szkole.. i chce isc do cze-wy ale nie wiem czy sie dostane.. i nie chce grac na rozegraniu:/
a znasz jakies cwiczenia nie musza byc programy... bo ja juz czytam te wszystkie to nie wiem co mam wybrac... po wszystkim bola kolana.. kontuzje itp.. a tego nie chce... a cos zaczac robic musze...
tylko nie podawaj linka.. bo czytac mi sie wszystkiego nie chce... jak sadzisz mam to olac? czy jednak jest cos co laczy brak kontuzji z efektami?

Zmieniony przez - TworzyQ w dniu 2007-12-21 23:04:16

Zmieniony przez - TworzyQ w dniu 2007-12-21 23:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Naprawde efektywny trening wyskoku zaczyna sie jak zrobisz siłe pod sztangą ale z tym musisz zaczekać, nigdzie sie nie spieszy, to co piszesz to naprawde swietny wynik jak na 15 lat wiec daj sobie na wstrzymanie narazie bo sam sobie coś wkręcasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
pewnie sztanga nie wczesniej jak za 3 lata... do tego brakuje mi masy:/ tak jak juz wspominalem 15lat /180cm / i jakies niecale 60kg... :/ no coz pozyjemy zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siatkówka-podstawy

Następny temat

kto pomoze ulozyc trening 400m

WHEY premium