SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
lasican1
8 tydzień to już redukcja a nie minicut xD


to samo pomyślałem czyatjąc wpiskę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
No w sumie lekka redukcja to fakt, ale niechcialem zamieszania robic Pociagnelismy dluzej bo bedzie idealnie pasowac. Od poniedzialku 12tyg masy i wtedy powoli bedziemy startowac juz z porzadna redukcja I wtedy sienokaze czy wyjde czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Pozostanmy bez naglowka bo rzeczywiscie mini cut smiesznie wyglada

19.02.2019

Rano 45min Cardio na czczo. Walka w kuchni i ogien na silke.

Klatka

1. Wycisk na maszynie chwyt mlotkowy x 4 15 - 10
2. Wycisk na hamerze siedzac x 4 8 - 13
3. Brama x 4 20 - 12
4. Waski wyciska hantli na skosie dodatnim x 4 15 - 10
5. Wycisk na smithcie skos dodatni TUT x 4 max.

Trening niestety wogole niezadawalajacy bo bark bolal juz od rozgrzewki. Ale probowalem jakos omijac bol zmieniajac chwyt i ustawienie lokci. Mimo to to nic przyjemnego taka forma treningu. W czwartek jade ustalic terminy na Fizjo wiec moze cos sie uda poprawic zeby te 12tyg cos podciagnac ta klate. Taki selfik z kibla na szybko bo pompa uciekala



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Witam serdecznie,

Od jutro sporo zmian bo wkoncu mini redukcja dobiega konca. Jak juz wspominalem aktualnie mam stalego partnera treningowego przez co treningi staly sie o wiele ciekawsze W piatek Machnelismy razem lapy i Brzuch, w sobote zajechalismy Czworki tak ze ledwo wyszlismy z silki a dzisiaj juz wg. Nowego splitu Klata i Barki na lekko. Cwiczac z kims sprawia niesamowita frajde i mozna poszalec z ciezarem co jest wlasnie moim glownym zalozeniem na nadchadzace 12tyg. Po tej fazie masy bedziemy wiedziec czy bede zaczynal przygotowania czy jednak przeciagne mase do wiosny. Glowne zalozenie to bazowanie na cw. Podstawowych i uzywanie jak najwiekszych ciezarow. Miska ustalona, split tez i cukierki tez rozpisane ale o tym na dniach troche wiecej. Cardio bede sie staral robic tylko na czczo z rana dlatego jutro pobudka o 4:20. Naszczescie 25min tylko to zleci a jak bedzie czas to 30min sie pokreci bo to nie problem. Zobaczymy jak sie wszystko ulozy ale mysle ze tym razem bedzie dosc ciekawie. Na koniec fotka moja i kumpla z ktorym cwicze i wprowadzam go w swiat kulturystyki powoli



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Tak wiec lecimy z tematem

26.02.2019 Masa tydzien 1

Tydzien dniowek wiec z rana 25min Cardio. Z rana lycha octu jablkowego i 10gr gluty. Potem sniadanko w pracy. W pracy w k***e zimno a do tego jeszcze fundamenty wylewaja pod nowa maszyne i wszystkie bramy pootwierane wiec przeciag w 3 dupy. Juz od rana dziwnie czulem banie wiec po pracy sie polozylem z mysla ze bedzie lepiej ale jak wstalem doszlo do tego wszysztkiego gardlo. Bylem umowiony na trening z zonka i ziomem wiec bez wymowek. Zjadlem zrobilem mixa na trening z 50gr carbo, 10gr mono, 20gr bcaa i 2gr soli.

Barki + Biceps

1. Wznosy w bok na ciezko x 4 15 - 5 + 4 z pomoca partnera
2. Podciagania do brody w szerokim chwycie x 4 15 - 7
3. Wznosy w bok jednoracz z linka wyciagu x 4 20 - 12
4. Wznosy w przod na ciezko x 4 10 - 5
5. Wycisk siedzac na maszynie x 4 20 - 12
6. Odwodzenia linek w tyl x 4 20 - 12
7. Uginania ze sztanga w systemie 21 x 4
8. Uginania jednoracz z supinacja x 3 10 - 6
9. Modlitewnik na maszynie jednoracz x 3 20 - 12

Trening na pelnej k***ie, Ciezary jak z konca masy praktycznie. Na plecach we wtorek nawet dolozone sporo. Motywacja jest, partner dodatkowo dodaje mocy.


27.02.2019 Masa tydzien 1

Rano wstalem, gardlo jeszcze bardziej zawalone ale bez goraczki. Dzisiaj dzien i tak nietreningowy wiec pojechalem do lekarza. Na produkcji mielismy ostatnio 6°C, w biurze klima na 18°C wiec wiedzialem ze w takich warunkach sid tylko pogorszy. Mam chorobowe do piatku i czuje lekkie oslabienie i gardlo ale mysle ze jutro juz odpale wszystko i lecimy dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Zrobiłeś więcej powtórzeń na całym treningu niż ja w ciągu roku Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
wojtekztr
Zrobiłeś więcej powtórzeń na całym treningu niż ja w ciągu roku Pozdro


Hahaha no ale do twojego poweru brakuje mi pare setek kilo

01.03.2019 Masa tydzien 1

Chorobsko nie odpuszcza ale dzisiaj bylo minimalnie lepiej wiec pojechalem z ziomkiem na silke. W sumie to mnie odebral dzisiaj bo od 1.03 moze jezdzic swoim bolidem



Klata + Barki lekko

1. Wycisk na hamerze siedzac x 4 20 - 5 + 2 z pomoca
2. Skos dodatni na smithcie x 4 15 - 5 + 2 z pomoca
3. Wycisk na maszynie chwyt neutralny x 4 15 - 8
4. Brama x 4 20 - 10
5. Wznosy w bok siedzac x 4 12 - 7
6. Wznosy w bok jednoracz ze sztanga x 4 15 - 12
7. Wznosy w przod z linka wyciagu x 4 15 - 10

Trening dobry mimo lekkiego oslabienia. Ciezary do przodu pompa coraz lepsza nabicie tez wiec czego chciec wiecej partner tez daje czadu wiec pewnie niedlugo wrzuce jakies kolejne fotki. Tymczasem 2 takie z kibelka w tym jedno z zaskoczenia









Zmieniony przez - Gugcio w dniu 01.03.2019 21:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106070
fajne autko ale jak sie ma duże gabaryty to wsiadanie i wysiadanie juz nie jest takie fajne;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
arturl1986
fajne autko ale jak sie ma duże gabaryty to wsiadanie i wysiadanie juz nie jest takie fajne;)
No on jeszcze sobie Kubelki wrzucil takie zaj**iste Jak siadziesz to juz tak jak mowisz lekko sie nie wysiada haha. Ten Piec w moim CC a co ja gadam ten dzwiek w moim CC by juz styknal bo osiagi dosc podobne.

Dzisiaj mialy byc nogi ale dostalem stanu podgoraczkowego i leb mnie bolal wiec zdrowy rozsadek podpowiedzial zeby odpuscic. Juz mi lepiej bo staralem sie uzupelnic plyny i wzialem Ibuprofen. Jutro Plegar wiec troche poprzypinalem i zonka cykla takie cus. Pospinany jestem mam nadzieje ze Fizjo cos zdziala. Pierwszy termin w srode


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
no jest masywnie;)

nie pij ibuprofenów bo podobno zabojstwo dla flaków, ja dostałem zakaz jedynie paracetamol
a własnie od połowy grudnia i wstyczniu j**ały zatoki i piłem ibuprom max wiec pewno to tez sie u mnie przycyzniło ze wyszło na jaw co wyszło

teraz mam shize wiec zracam na to uwage :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Wiecej