SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Nosal - Kulturystyka 2020/2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 304 Napisanych postów 4208 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83762
Cześć wszystkim!
Nie zaglądałem na forum od dłuższego czasu, jedynie do sklepu bo myślałem że nie ma dzienników a tu mile zaskoczenie.

Od września 2018r trenuje regularnie i przykładam się do tego. Wcześniej miałem kilka miesięcy totalnej przerwy:
- jedzenie, imprezy, kilka treningow miesięcznie. Świetnie zrobiła mi ta przerwa nabrałem zdrowego dystansu do tego wszyarkiego, zacząłem sie tym cieszyc i w końcu ruszyłem do przodu.

Moim długo terminowym celem jest kompletna sylwetka, bez słabych punktów z waga +100kg :D do tego jeszcze długa droga, ale najważniejsze to mieć cel.

Dziennik świetna pamiątka dlatego go zakładam. Ostatnio też nauczyłem, a może zacząłem się nareszcie uczyć jak trenowac, żeby mieć z tego jak najwięcej benefitów, wiec jestem bardzo ciekaw jak uda się rozwinąć mięśnie na dodatnim bilansie już nie długo.

Aktualnie redukcja, chyba 10ty tydzień.

Waga 84.6kg

Plan treningowy:
1. Klatka + biceps
2. Nogi 1 + łydki
3. Wolne
4. Barki + triceps + brzuch
5. Nogi 2 + łydki
6. Plecy + brzuch
7. Wolne

Kilka zdjęć dla podglądu aktualnej formy, niżej też wrzucę wpis z dzisiejszego treningu nóg.

Zapraszam do śledzenia :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 304 Napisanych postów 4208 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83762
Prosił bym moderatora o obrócenie zdjęć, dziękuję.

16.04 Nogi 1

Trening trochę inny niż wszystkie, które były na redukcji, ogólnie też ciężej mi się było zebrać, ale jak już rozpocząłem to nie chciałem kończyć i zeszło 2.5h

1. Przywodzenie z linka wyciągu dolnego
14.5x25, 14.5x25, 14.5x20 /11x20 /9x20 /7x20
2. Przysiad tył
164x7, 164x5, 134x10, 134x9
3. Przysiad przód
100x10, 100x9, 100x8
4. Wyprosty na prasie
40x15, 45x15, 55x15, 60x15, 65x15
Tutaj w tym tygodniu mala kombinacja z tempem (5 powtórzen 5s ruch koncentryczny, 5 powotrzen 5s ekscentryczny, 5 powotrzen normalne tempo)
5. Wspiecia na wysokiego schoda jednonoz
3x10p
Na średniego schoda
3x9
Na niskiego
3x9
6. Syzyfki
4x 7/9
7. Uginanie z hantla leżąc
4x20kg, takim tempem jak przy wyprostach

8. Wspiecia na palce stojąc
50kg x 15/15/12
Seria łączona
Wspiecia na palce siedząc
35kg x 15/13/11

Dawno takiego uczucia w nogach nie mialem, dotyrane az do samej kosci
+ kilka ćwiczeń rozciągających

A mówiąc o tym że uczę się teraz dopiero ćwiczyć,chodzi mi o to że od 2 tygodni zacząłem się mocno skupiać, aby ruch byl dla miesnia jak najlepszy, pelny zakres ruchu, pelna kontrola i od razu widze efekt, mimo ze teraz deficyt to miesnie znacznie poprawily wyglad, pelniejsze i ogolnie znacznie lepiej wygladajce. Szkoda ze dopiero po takim czasie takie wnioski :D

Kolacyjka z dzisiaj jeszcze i to by bylo tyle :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2706 Napisanych postów 3137 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 173178
ogladam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 992 Napisanych postów 1726 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 192197
Fajnie sucho, ale z tego co pamiętam to u Ciebie praktycznie ciągle bf w rydzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5446 Napisanych postów 25034 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 568493
spory progres na przestrzeni krótkiego czasu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dejwikkk
ogladam

Milo :)

winterR
Fajnie sucho, ale z tego co pamiętam to u Ciebie praktycznie ciągle bf w rydzach

Od zawsze chudy byłem i ten bf na dobrym poziomie łatwo mi się utrzymuje :)

MARIAN 17
spory progres na przestrzeni krótkiego czasu ;)

Dzięki Mariusz! Staram się nie marnować czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Leci właśnie 45min cardio. Super noc, jedna krótka pobudka na wc i cała noc przespana, będzie dobry dzień, tym bardziej że potem barki triceps :D

Jeszcze wrzucam fotki z wczoraj, pełen dzień jedzenia w DNT, a tak się złożyło że w domu byłem przez cały czas to sobie fajne jedzenie porobilem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
kamils31
Leci właśnie 45min cardio. Super noc, jedna krótka pobudka na wc i cała noc przespana, będzie dobry dzień, tym bardziej że potem barki triceps :D

Jeszcze wrzucam fotki z wczoraj, pełen dzień jedzenia w DNT, a tak się złożyło że w domu byłem przez cały czas to sobie fajne jedzenie porobilem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 8015 Napisanych postów 69433 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 919726
Powodzenia, foty w 1 poście obróciłem ale musisz obczaić dlaczego wrzuca Ci obrócone, bo nie będę poprawiał w każdym poście.
Jeżeli foty robione są iphonem , pomaga ich edycja na telefonie (obrót o 360 st i ponownie zapisanie).
Jak innym telefonem,to musisz potestować różne warianty lub dodawać zdjęcia na jakiś hosting lub wrzucać z kompa. Tak czy siak trzymam kciuki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Banan
Powodzenia, foty w 1 poście obróciłem ale musisz obczaić dlaczego wrzuca Ci obrócone, bo nie będę poprawiał w każdym poście.
Jeżeli foty robione są iphonem , pomaga ich edycja na telefonie (obrót o 360 st i ponownie zapisanie).
Jak innym telefonem,to musisz potestować różne warianty lub dodawać zdjęcia na jakiś hosting lub wrzucać z kompa. Tak czy siak trzymam kciuki ;)

Dzięki za pomoc. Przy następnym poście już ogarnę te zdjęcia jak należy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł- dt

aerofull