SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer w pół roku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4840

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

ok. 58

Wzrost

ok. 172

Cel treningowy

Wyrzeźbienie brzucha

Staż treningowy na siłowni

0

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

brak

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

kifoza

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Cześć,
mam 16 lat (i pół roku). Chciałbym sobie jakoś wyrobić brzuch, w jakieś 6/7 miesięcy. Nie pytałbym i zaczął A6W, ale słyszałem wiele negatywnych opinii, zwłaszcza, że zawsze miałem problemy z kifozą, w zasadzie nadal mam. Po prostu jestem troszkę przygarbiony i nie chciałbym tego stanu pogorszyć. A wracając do brzucha, to teraz nie mam żadnych problemów z nim, mam normalny płaski brzuch, lecz chciałbym go jakoś wyrzeźbić.

Druga sprawa, jak już wspomniałem o kręgosłupie, moglibyście polecić mi jakieś ćwiczenia? Dużo czasu spędzam siedząc, np. przy komputerze i mógłbym co jakiś czas wykonywać sobie jakieś ćwiczenia na kręgosłup.

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
cwiczenia korekcyjne. mniej czasu przed komputerem aktywność fizyczna każda bieganie rowerek basen. dział zdrowie. wizta u specjalisty wad postawy on dobierze ci zestaw ćwiczeń



co do twojego pytania Waga: ok. 58

jak widać nie masz co redukować i rzeźbić także...... wróć do tego co napisalem ci na początku.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
na początku zadbaj o kręgosłup, bo to najważniejsze w twoim wieku, jeszcze jesteś młody to spokojnie go wyprostujesz. Jak będziesz codziennie wykonywał te ćwiczenia to to 2-3 miesiącach zauważysz poprawę i zaczniesz ćwiczyć swój brzusio ;P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 132
Brzuch z chudości to jak duże piersi u otyłej dziewczyny. Dowal do pieca żeby było co rzeźbić :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ws prawie kręgosłupa,udaj się do ortopedy.
Niech cię przebada.


Co do mięśni brzucha:

Jeżeli chcesz żeby były dobrze widoczne-obetnij poziom bf.
Jeżeli chcesz aby były rozbudowane-wykonuj ćwiczenia wielostawowe,z poprawną techniką,bez pasa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Dzięki Wielkie za zainteresowanie i odpowiedzi ;)
Nie wiem czy jest sens iść do ortopedy. Nie jest źle, troche jestem po prostu zgarbiony i czuje z tym lekki dyskomfort. Ogólnie w lecie dużo jeżdżę na rowerze, gram też w piłkę wiec dużo biegam, wiec z tym nie ma problemu. Dzięki zwłaszcza za te ćwiczenia na kręgosłup, na pewno skorzystam. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tymi ćwiczeniami które podał Artkoxx POGŁĘBISZ WADĘ POSTAWY.
Nic nie rób bez konsultacji z lekarzem.


Kolegę chyba poczęstuję banem,jeżeli nadal będzie rozpowszechniał takie herezje...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KILKA PYTAŃ ! ! ! !

Następny temat

Plan Treningowy na mase

WHEY premium